Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Wątek: problem z kierunkami

  1. #16
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Bejrut Zobacz posta
    a czy wymiana przekaznika rozwiazuje problem samego klikania? bo kierunki chodza dobrze tylko po wylaczeniu utrzymuje sie klikanie
    Co rozumiesz przez "klikanie" po wyłączeniu? Przekaźnik nadal "pika" nawet jeżeli nie masz włączonego kierunku? W sumie to chyba nie jest możliwe

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mogę Ci nagrać filmik jak u mnie działają kierunki po wymianie przerywacza (stary przerywacz był już w zasadzie "martwy"). Na pewno nowy przerywacz ma nieco inny dźwięk i jest głośniejszy od oryginalnego (ten oryginalny ma bardziej subtelny dźwięk).

  2. #17

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    866
    Jak to nie możesz znaleźć, jak szukałem kilka miesięcy temu, nigdzie ich nie było... na szczęście znajomy miał TT-kę na części i kupiłem. Z tego co widzę to teraz włączniki świateł awaryjnych są dwa na allegro i jeden na olx.pl

    Cytat Zamieszczone przez nobi126 Zobacz posta
    Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy można jakoś samodzielnie naprawić przerywacz? Chciałbym kupić jakiś używany ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć.

  3. #18
    Awatar Bejrut
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    silver
    Posty
    389
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Co rozumiesz przez "klikanie" po wyłączeniu? Przekaźnik nadal "pika" nawet jeżeli nie masz włączonego kierunku? W sumie to chyba nie jest możliwe

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mogę Ci nagrać filmik jak u mnie działają kierunki po wymianie przerywacza (stary przerywacz był już w zasadzie "martwy"). Na pewno nowy przerywacz ma nieco inny dźwięk i jest głośniejszy od oryginalnego (ten oryginalny ma bardziej subtelny dźwięk).
    dokladnie tak jest. wylaczam kierunek/ lub awaryjne a przekaznik( dzwiek idzie dokladnie z niego) dalej klika ( troche szybciej niz przy wlaczonych kerunkach) ale kierunkowskazy sie nie swieca. zeby to przerwac musze wrzucic kierunek jeszcze raz , czasem samo przestaje czasem pojawia sie bez wrzucania kierunku ale dzwiek doprowadza do szalu;/

  4. #19
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Bejrut Zobacz posta
    dokladnie tak jest. wylaczam kierunek/ lub awaryjne a przekaznik( dzwiek idzie dokladnie z niego) dalej klika ( troche szybciej niz przy wlaczonych kerunkach) ale kierunkowskazy sie nie swieca. zeby to przerwac musze wrzucic kierunek jeszcze raz , czasem samo przestaje czasem pojawia sie bez wrzucania kierunku ale dzwiek doprowadza do szalu;/
    A to trochę dziwne. Wygląda na to, że musi być jakieś zwarcie wewnątrz przerywacza, bo przerywacz cały czas pracuje mimo wyłączonego kierunku.

  5. #20
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Rozumiem że widziałeś ten link?:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...kowskaz%C3%B3w

    Dla spokoju wymień przerywacz bo koszt jest niedrogi (o ile masz starą wersję), Jeżeli to nie pomoże to będziesz szukał dalej.

  6. #21

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Roosendaal
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    19
    Czy ktoś wie gdzie mogę kupić przekaźnik nowego typu g8n-1fs? Bądź jak kupie ten starszego-cały włącznik czy będzie mi pasował?

  7. #22
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Wojtekqazwsx Zobacz posta
    Czy ktoś wie gdzie mogę kupić przekaźnik nowego typu g8n-1fs? Bądź jak kupie ten starszego-cały włącznik czy będzie mi pasował?
    Allegro, bądź ASO, ale nie będzie to wtedy tania zabawa (koło 250 zł). Kup jakikolwiek od TT, będzie pasował Ewentualnie kup nowy od audi A4 (jest dużo tańszy i są zamienniki) i przerób. Jest temat opisujący co i jak

  8. #23

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    12
    przekaźnik nowego typu czasem się pojawia:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...erunkami/page2
    jeśli po sciągnięciu obudowy i przeczyszczeniu blaszek nie będzie działać to pewnie zamówię zawsze to 20 za przekaźnik a nie 160 za cały przełącznik

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    znalazłem też info na jednym z forum że to jest zamiennik przekaźnika nowego typu:
    https://sklep.avt.pl/przekaznik-hfka-012-1zst-12v-25a.html

  9. #24
    Awatar Burton
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    78
    Koledzy mam problem z kierunkowskazami. Przestały działać prawie całkowicie (co któreś wbicie puszczają jeden sygnał). Z tego co udało mi się wyczytać chodzi prawdopodobnie o przerywacz. Czy może być jeszcze jakaś inna przyczyna? Mój samochód pochodzi z 99r, więc przerywacz jest starego typu? Gdybym zdecydował się na jego naprawę, ma ktoś namiar na przekaźnik? Niestety nie mogę znaleźć tego z tematu http://www.klubtt.pl/showthread.php?...kowskaz%C3%B3w :/
    Ostatnio edytowane przez Burton ; 19-10-2016 o 13:24

  10. #25
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Burton Zobacz posta
    Koledzy mam problem z kierunkowskazami. Przestały działać prawie całkowicie (co któreś wbicie puszczają jeden sygnał). Z tego co udało mi się wyczytać chodzi prawdopodobnie o przerywacz. Czy może być jeszcze jakaś inna przyczyna? Mój samochód pochodzi z 99r, więc przerywacz jest starego typu? Gdybym zdecydował się na jego naprawę, ma ktoś namiar na przekaźnik? Niestety nie mogę znaleźć tego z tematu http://www.klubtt.pl/showthread.php?...kowskaz%C3%B3w :/
    Zobacz na tej stronie:
    http://www.euroelektronik.com.pl/pro...html?ref=g4630

    Generalnie, radziłbym szukać w jakichś sklepach z elektroniką, może ktoś ma na zbyciu, chociaż nie jestem pewien, czy jest to jakoś łatwo dostępna rzecz.

  11. #26
    Awatar Burton
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    78
    Niestety minimalna wartość zamówienia 100zł netto :/

  12. #27
    Awatar SZYBKI
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    ***
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ***
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    24
    Siemanko,tez mialem ten problem.Kiedys kolega na forum zamiescil swoj sposob,pozwole go skopiowac Najlepiej bedzie kupic nowiutki włącznik kierunków od audi a4 b5 po lifcie,wtyczka na 9 pin...wyjac stary przelozyc bebechy od nowego do starego i masz nowiutki przerywacz...ja tak pomykam jakies 8 miesiecy i narazie odpukac pokoj

    http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-a...028312861.html

  13. #28
    Awatar Lamer
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    227
    ,,HFKS-012-1H
    przekaźnik elektromechaniczny 15A/13VDC , cewka 12VDC , 1 styk zwierny (1A)
    producent HONGFA , główne zastosowania - aplikacje motoryzacyjne
    Cena za 1 sztukę

    Wszystkie oferowane przez nas przedmioty są nowe i nieużywane ,
    zostaną wysłane ciągu trzech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
    W tytule przelewu proszę podać "NICK" z Allegro.
    Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 15 ,
    telefon kontaktowy 605830974 lub rvl@gazeta.pl"

    Cena 2.70 zl
    Wysylka 10 zl

    Aukcja z linku wygasla ale mozesz zadzwonic/napisac czy jeszcze maja.
    Ostatnio edytowane przez Lamer ; 19-10-2016 o 18:13

  14. #29
    Awatar Burton
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    78
    Tak zrobiłem, napisałem do niego po 15, jest szansa, że coś zorganizuje jutro. Jeśli się nie uda i nigdzie nie znajdę samego przekaźnika, to spróbuję przeszczepić ten przerywacz z A4 Dzięki za pomoc Panowie!
    Ostatnio edytowane przez Burton ; 19-10-2016 o 21:41

  15. #30
    Awatar Octmac
    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Rumia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    9
    Jerry, a ja mialem zamontowany G8N-1 i działał normalnie, teraz kierunki palą się na stałe i wymieniam na taki sam z alegro

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 30-04-2013, 19:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •