Cześć!

Nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji - jak widać klubowicze działają bardzo prężnie!
Dzięki za Wasze wypowiedzi.

Z góry przepraszam za moją ignorancję w kwestii TT, ale jeszcze żadnego nie posiadałem. A że mi się marzy, to mam dylematy Tym bardziej, że do tej pory jeździłem sedanami, a obecnie mam Peugeota 508 GT.

Już wyjaśniam parę kwestii:
Nie jestem sadystą i nie będę woził na tylnej "kanapie" ludzi po 1000 km - raczej max 150 km
Długi dystans na raz, np. do Chorwacji zdarza mi się robić tylko z moją Kobietką i właśnie o komfort dla 2 osób + bagaż + sprzęt do nurkowania (duża torba z piankami itp) pytałem.
Ewentualnie, jeśli się rozmnożę, to czy można upchnąć fotelik z dzieckiem na tył.

Co do mocy, to nie rozważam wyczynowej jazdy po torze, ale raczej o dynamicznym wyprzedzaniu na trasie, itp. Ewentualnie utarcie noska M3 spod świateł

Jeśli chodzi o koła/opony, to planuję 18 lub 19''. Obecnie w 508 mam 18'' i czasami niezauważona studzienka czy dziura potrafi skutecznie wywołać panikę w portfelu
Pytanie, czy samochód jest porównywalnie komfortowy do innych samochodów z 18'' kołami.

Oczywiście umówię się na jazdę próbną itp., ale zależy mi na opiniach użytkowników, bo chyba z samochodami tak jest, że do 3-4 miesięcy jest fascynacja, a później okrywa się coraz więcej wad...
Samochód parę złotych kosztuje, tak więc nie chciałbym później żałować, że nie zapytałem


Pozdrawiam,
Kamil