Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Wątek: JordanSTT 8n 180KM FWD

  1. #1
    Awatar JordanS
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Suzukagrey
    Posty
    110

    JordanSTT 8n 180KM FWD

    Cześć wszystkim raz jeszcze przyszła pora na przedstawienie mojego auTTka(mojej Kochanki).
    Także zacznę od początku, w planach miałem zakup TT-ki w quattro i cabrio, lecz wiadomo jak to w życiu bywa, nie zawsze dostajemy to co chcemy. Był początek kwietnia 2014r., Tato rzucił hasło że znajomi mają na sprzedaż TT, żebyśmy pożyczyli od nich i zobaczyli jak się sprawuje. Stała ona na komisie, pojechaliśmy tam, przyjechali znajomi, zaczęliśmy ją oglądać. Po dłuższej chwili udało się ją odpalić(oczywiście akumulator był rozładowany, jak to już bywa w komisach..). Od tego momentu wiedziałem że to nie było nasze ostatnie spotkanie z tą TT. Pierwsza randka okazała się niezbyt udana, udało mi się dojechać tylko pod dom czyli jakieś 2km, silnik zaczął się przegrzewać. Auto na lawetę i do serwisu(znajomi tylko tam robili to auto). Okazało się że padła pompa wody(wiadomo jak to jest, kiedy auto stoi przez dłuższy czas nieużywane). Pozostała tylko do podjęcia decyzja, czy chcę się związać z nią na dłużej. Auto było w stanie bardzo dobrym wizualnym jak i mechanicznym(oprócz wcześniej wspomnianej pompy ), miało przejechane lekko ponad 71tys. km(wszystko udokumentowane). Auto oczywiście mnie oczarowało, więc postanowiłem że się zwiążemy na dłużej. Przy okazji wymiany pompy, został wymieniony rozrząd. Lecz druga randka też okazała się niezbyt udana, podczas poprzedniej randki ugotowałem termostat i auto nie uzyskiwało odpowiedniej temperatury. Natomiast każda kolejna jest jak najbardziej udana i cieszy co raz to bardziej. Nie zamierzam wprowadzać zmian mechanicznych, ewentualne zmiany wizualne(jak do tej pory zmieniony został jedynie grill). Na ten sezon zakupiłem "nowe" felgi, wcześniej jeździłem na 16". Wskoczyły tzw. parabole i dlatego też postanowiłem przedstawić auTTko. TT-ka jak była tak nadal jest serwisowana(oczywiście jedynie serwis ze względu na koszty ) w ASO(mam nadzieje że to dobra decyzja/inwestycja). Jedyne czego mi w niej brakuje to nagłośnienia BOSE i podłokietnika z cupholderem. Lecz wszystko jest do nadrobienia, jak tylko uskrobią się jakieś pieniądze Nie ma też pełnych skór, lecz bardziej podoba mi się tak jak jest Niestety nie ma też jeszcze klubowej ramki na rejestracje, ponieważ był mały problem z pocztą i czeka u babci aż przyjadę zapomniałem założyć do zdj chorągiewkę klubową, którą dostałem od użytkownika kris, za co serdecznie dziękuje. Wszelakie zmiany jakie będę wprowadzał, będę starał się przedstawiać na forum.
    Skończę przynudzać swoimi opowieściami i przedstawię Kochankę
    Rok produkcji: 2002, Moc: 180KM, napęd: FWD aktualny przebieg niewiele ponad 90tys. km.








    Ostatnio edytowane przez JordanS ; 09-05-2015 o 14:47

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    zg
    Pojemność
    brak
    KM
    140
    Rocznik
    2010
    Kolor
    audi a3 sb
    Posty
    42
    Popraw zdjęcia bo nic nie widać

  3. #3
    Awatar JordanS
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Suzukagrey
    Posty
    110
    Przepraszam, nie wiem co się stało że zdj nie działają, mam nadzieje że uda się naprawić błąd










    Ostatnio edytowane przez JordanS ; 12-05-2015 o 15:24

  4. #4
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    O widzę kolega ze Zgorzelca
    Blonde Bandit in TT

  5. #5
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Bardzo ładne auTTko widać że zadbane. Jedyna słuszna tapicerka + felgi! hehe

  6. #6
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Ładne Auto
    Using Tapatalk

  7. #7
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Potwierdzam ze ładna. Widziałem na żywo i pięknie się prezentuje. Kolor fajny z daleka prawie czarny, a z bliska atrament.
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #8
    Awatar JordanS
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Suzukagrey
    Posty
    110
    Cytat Zamieszczone przez cocolina Zobacz posta
    O widzę kolega ze Zgorzelca
    Teraz bardziej z Poznania niż ze Zgorzelca ;f, ale czasem jak bywam w Bolesławcu to widuje srebrną 8n na Alejach Partyzantów. Ale nie powiedziałbym że to Twoja

    Dzięki za miłe słowa, staram się dbać na tyle, na ile potrafię i fakt że udało się zadbaną kupić.

  9. #9
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Jeśli ma czarny dach i na GD to sem ja chociaż teraz TT w SPA
    Blonde Bandit in TT

  10. #10
    Awatar JordanS
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Suzukagrey
    Posty
    110
    Nastąpiło niewielka zmiana w wyglądzie, wpadła kratka od przedniego zderzaka od r32, oraz zostały zmienione ramiona na nowe pod płaskie wycieraczki, niestety stare ramiona komuś się nie spodobały i postanowił je połamać. Z podziękowaniami dla użytkownika michal26 za części, oraz dla _kris za poradnik, był dość pomocny. Myśle że niedrogim kosztem i niewielkim nakładem pracy, auto poprawiło swój wygląd Niedawno też wpadły nowe tarcze i klocki firmy herrmann(o ile dobrze pamiętam).
    Mała prezentacja :


  11. #11
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Ładnie się prezentuje.
    Jeszcze zastanów się nad dokładką od cupry pod zderzak
    __________________________
    Pozdrawiam

  12. #12
    Awatar JordanS
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Suzukagrey
    Posty
    110
    Pod koniec listopada kochanka trafiła do mechanika, gdyż temperatura na postoju zaczęła wzrastać. Lekki strach pojawił się w moich oczach, na szczęście nie była to duża awaria, padł sterownik od wiatraków i klimatyzacji. Parę dni później auto trafiła do "speców" z autoryzowanego serwisu, w celu wymiany oleju i filtrów, zostały wymienione świecę, oraz oczywiście wpadła kolejna pieczątka do książki. Pani która mnie obsługiwała rzekła że te "starsze" TeTetki mają coś w sobie, ciężko się z nią nie zgodzić

    Niestety zbyt często tu nie bywam, rzadko przysiadam do komputera, gdyż mam lekko utrudniony dostęp do internetu. Muszę się zabrać za ogarnięcie apki na telefon, to może częściej zacznę bywać. Patrząc na Wasze posty, ilość poświęconego czasu i pracy w swoje auTTka, sam mam ochotę przysiąść do swojego, niestety moja znajomość mechaniki i fundusz na to nie pozwalają. Póki co połączenie studiów i dorywczej pracy nie pozwala na nic więcej, jedynie na to aby zrobić w aucie wszystko na bieżąco.

  13. #13
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Bezawaryjnosci zycze!

  14. #14
    Awatar JordanS
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Suzukagrey
    Posty
    110

    JordanSTT 8n 180KM FWD

    Jakiś czas temu moja TTka osiągnęła pierwszy okrąglejszy przebieg, z tej też okazji wraz z kumplem postanowiliśmy uczcić to małymi fanfarami :P


    Myślę że było co świętować, mam nadzieje że wraz z nią będę mógł się cieszyć kolejnymi okrągłymi przebiegami
    Ostatnio edytowane przez JordanS ; 21-03-2016 o 11:20

  15. #15
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Niezła impreza się poTToczyła widzę! gratki!

Podobne wątki

  1. TT 180km vs BMW E46 3.0
    Przez singl0r w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 03-06-2011, 11:19
  2. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38
  3. 1.8 180KM vs C6 3.0 Tdi
    Przez sekretarz w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-10-2008, 22:51
  4. Różnice pomiędzy TT 1.8 180KM i QUATTRO 180KM
    Przez allkado w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-09-2008, 16:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •