Hej!
Żeby nie zakładać tematu za każdym razem, będę tu opisywał wszystkie przygody Toli. Mam nadzieję, że jak najwięcej będzie tych zwycięskich

1. Honda Accord 190km

Wracałem z Kielc po spotkaniu z Matimati... Co tu dużo pisać. Jechałem prawym pasem, zrównał sie na lewym i zaczął odchodzić. Redukcja na 3 i.. pojedynek trwał do momentu aż Tola nie dostała gazu do dechy. Potem juz tylko podziwiał cztery kolka na klapie bagażnika.

Tola 1 : 0 Reszta Świata


2. Octavia VRS 220hp.

Jechałem dzis do pracy. Ustawiam sie na światłach i normalnie ruszam. Facet obok w RS leci równo ze zderzakiem na prawym pasie. Po dojechaniu na następne swiatla już z wiedziałem, że będzie zabawa
Czerwone - AC/DC odpalone
Żółte - brum brum brum Tolciowym silnikiem
Zielone - bruuuuuuum poooooszli.
Tola ładnie odepchnęła się ze wszystkich 4 łapek. Na dzień dobry pól długości przewagi. Zmiana z 1 na 2. 6800rpm, trochę zrypana (uczę sie no) ale mogło być gorzej. 1 długość dla Toli. Wskazówka zbliża sie do czerwonego pola, doszło, trojka... Noo Pany tak to powinno wyglądać! 2 długości. Przy 145km/h wjazd na wiadukt, na wiadukcie zakręt... 21:30, temp -2,5st -odpuszczam. I cale szczęście bo za zakrętem jakas zawalidroga na lewym pasie (ot standard). Dojechaliśmy do nastepnych świateł, kciuk w górę, pozdrowienia i juz spokojnie przed siebie.

Tola 2 : 0 Reszta Świata