Hej, za około dwa miesiące będę mógł cieszyć się swoim nowym nabytkiem. Samochód czeka sobie na transport w Japonii i pod koniec maja wyruszy statkiem do Europy. Muszę przyznać, że ten czas będzie mi się baaaardzo dłużył ale w tej kwestii nic nie dam rady przyspieszyć. TT jest z 2006 roku w wersji Quattro Sport (VIN zaczyna się od WUA więc według mojej wiedzy to wersja QS wyprodukowana przez Quattro GMbH). Niestety fotele są klasyczne zamiast Recaro Pole Position (z tego co się orientuję to klasyczny fotel był bezpłatną opcją i najwidoczniej tak ten egzemplarz został skonfigurowany). Z tego co się dowiedziałem i co częściowo widzę na zdjęciach to TT ma aftermarketowe BBS'y, obniżone zawieszenie (nie wiem jakie), zmieniony wydech (prawdopodobnie Neuspeed), filtr powietrza, BOV oraz FMIC (również Neuspeed). Do tego dołożone światła do jazdy dziennej (mi osobiście to jakoś nie leży), dodatkowy zegar w nawiewie (chyba liquid gauge?) i jeszcze coś po lewej stronie od kierownicy. TT ma przebieg 72.000 km i według zdjęć i innych dostępnych mi informacji jest w stanie bardzo dobrym (okaże się pod koniec czerwca ). Wrzucam poniżej zdjęcia, które mam (mam jeszcze kilka ale mogę zamieścić tylko 5) - więcej na chwilę obecną na temat fury nie wiem - jak zobaczycie na nich coś ciekawego, co mi umknęło to bardzo proszę o podzielenie się tą wiedzą.