Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Wątek: Dadulowa Tola [8N APX 225Q]

  1. #16
    Awatar dadulek
    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    51
    No to wsio jasne! Ja zaczynam szukać, jakby ktoś z forumowiczów miał na sprzedaż to nabędę drogą kupna

  2. #17
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Sprawdziłeś przewody od zamka lub moduł zamka?

  3. #18
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Zgadza się od angola podejdzie, ale zanim kupisz, spróbuj podregulować ucho od zamka (te przy słupku) ta regulacja też jest ważna do poprawnego działania zamka (czyli opuszczanie szyby + świecąca lampka + info na fisie)
    Dodam jeszcze kiedy opuszczanie szyby przestało działać, może to być powodem wytarcia się płozy zamka (ta płoza dotyka mikro włącznik), ratunek to naprawa płozy (gdzieś tu na forum zamieszczałem tutka naprawy z forum audi a3) albo/też regulacja ucha zamka w tym przypadku trzeba troszkę podbić ucho zamka do góry - warto spróbować
    Ostatnio edytowane przez omerta ; 11-12-2015 o 20:48

  4. #19
    Awatar dadulek
    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    51
    Nie nie, szyba śmiga aż miło, nie bangla tylko to "mikro otwieranie" przy otwarciu drzwi i domknięcie po zamknięciu.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Przy okazji dziś wpadł zestawik do pielęgnacji Toli od środka


  5. #20
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Autoglym i mikrofibra by Auchan. Niezawodne połączenie

  6. #21
    Awatar dadulek
    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    51
    Ten Autoglym jest super. Bardzo jestem zadowolony z efektu, do tego cena całkiem spoko, biorąc pod uwagę ile tego jest i na ile wystarczy w takim TT

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A mikrofibra by Auchan to wiadomo, klasa sama w sobie

  7. #22
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    AG to bardzo fajne i przyzwoite cenowo kosmetyki
    Mikrofibra jest git. Mam juz chyba cały kontener tych szmatek

  8. #23
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    A ja wlasnie rozczarowalem sie troszke na AG do skor.. u mnie poszycia sa w b.dobrym stanie i nie wymagaja pilnej renowacji ale szczerze spodziewalem sie czegos wiecej po tym produkcie. zastosowalem go dwa razy. w krotkim czasie pomiedzy kuracjami. w anglii i irlandii sa to BARDZO rekomendowane produkty i faktycznie sa dobre (choc glownie w/g mnie oparte na niezbyt trwalym sylikonie, ktory daje chwilowe poczucie satysfakcji), aaale.. tym razem doopy nie urywa widzialem na forum kuracje odmladzajaca do skor ala'hubi i to jest to! (kto chce to odszuka temat) do wnetrza uzylem Meguiar's dedykowanego do tego typu zabiegow i jestem super zadowolony. pewnie tez zawiera sporo "sylikantow" ale efekt naprawde przeskoczyl moje oczekiwania. trzyma sie mega dlugo, nawet na dzwigni recznego, fajny niezbyt blyszczacy finisz, ktory bardzo mi sie podoba, a jestem typem "anty plak total" wczesniej uzywalem pronto do mebli z woskiem pszczelim. zanim mnie wysmiejecie sprawdzcie sami. bardzo fajny i dlugo-trwaly efekt! po nowym roku bede mial chwile i zaopatrze sie w reszte produktow Meguiar's do detalingu zewnetrznego i zobaczymy jak bedzie. jestem dobrej mysli.

    dadulek dbaj kto dba ten .... fajnie ze dbasz pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 12-12-2015 o 02:58

  9. #24
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    dadulek właśnie mi chodzi o to "mikro otwieranie/zamykanie"

    Mam AG clinera i w połączeniu ze szczoteczką (z końskim włosiem) nawet całkiem fajnie czyści
    A mleczko mam do skór Gliptone gt11 (mat) i z tego jestem najbardziej zadowolony - efekt mat + nie ślizgająca się pupa

    A zabezpieczyłeś lakier na zimę jeżeli nie to polecam wosk Collinite 476 - jak za te pieniądze dobry i trwały efekt
    Ostatnio edytowane przez omerta ; 12-12-2015 o 08:23

  10. #25
    Awatar dadulek
    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    51
    Lakieru na zimę nie zabezpieczam jakos szczególnie z prostego powodu. W 2016 czeka mnie grubsza sprawa lakiernicza wiec i tak wsio będzie sie błyszczeć jak psu wiadomo co

    Wcześniej robiłem skóry Gliptone i osobiście stwierdzam, ze działa tak samo a AG jest po prostu więcej w butli. Z moja obsesją turboczystego środka wychodzi duuuzo taniej

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Aaa co do szczoteczki i czyszczenia, szczerze polecam...szczoteczkę soniczną do zębów
    Obrąbałem sobie cale auto a kumpel tylo stal i sie śmiał. Jak zabrał do swojej RX8 to... od razu obrąbał sobie cale autko

  11. #26
    Awatar dadulek
    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    51
    Była mała przerwa, czas na aktualizację. Ostatnio niestety tylko praca, dom praca, dom. Aaaale idzie ciepło to i czasu będzie więcej.
    Jakiś czas temu Tola zaczęła płatać figle. Wypadł mi jeden gar... Problemem okazała się upalona świeca. Co gorsza kawałek elektrody poleciał w silnik.

    Sprawdziłem kompresję ufff- wszystko ok. Wymiana świec, 100km znowu szarpie. Błąd- przeładownie turbiny, wypada gar. Elektryka do wymiany- wiązka z silnika była w stanie agonalnym i powodowała zwarcie. Do tego okazuje się, że sworzeń który powoduje "zapięcie" się turbo zaczął się zacinać... Sądząc po dźwięku trza się będzie brać za turbo :/

    Do tego na 16 urodziny wpadło:
    Świece irydowe
    Czyszczenie przepustnicy,
    Kompletna wymiana elektryki,
    Nowy zawór n75
    Pompa wody
    Małe przeczyszczenie turbo. Obecnie lata na jakiś 60 procentach (bo ten sworzeń).
    Nowe oleje, filtry
    Płyn hamulcowy
    Uszczelnienie pokrywy silnika
    Olej w skrzyni

    Generalnie to smutek, smutek, smutek bo zarówno AuTTko jak i ja cierpimy na brak tego cudownego "pieprznięcia"
    Jutro dzwonię do Gregora i jadę na porządną diagnozę. Tak więc niestety plany na 300hp muszą poczekać trochę.
    Jeszcze lakier bezbarwny pod lusterkiem na drzwiach zwyczajnie mi odprysł

    Z rzeczy pozytywnych to Tato mój zafundował mi (jej) małe spa. Po świętach oddaję na malowanie zderzaków, błotników, progów i drzwi. Potem polerka na lustro i wosk

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mały update

    Pracę nad AuTTkiem trwają. Na pierwszy ogień poszła walka z rudą, czyli od razu wpadł lakier na maskę, zderzaki, drzwi, progi, słupki i błotniki. Do tego od razu nowe lampy, bo stare wołały o pomstę do nieba. Przy sobocie małe czyszczenie.







    Do tego felgi właśnie malują się na grafit


    Dekielki trza zamówić.

    Plany. Pocieszyć się z tydzień ładną Tolą i odstawić na full regen turbo i uszczelnienie głowicy. Będzie w końcu seria i baza pod dalszą zabawę

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Aaaa i przy okazji malowania i oczekiwania na plaster miodu, wpadła czarna dokładka w półmacie

    Ostatnio edytowane przez dadulek ; 07-05-2016 o 16:35

Podobne wątki

  1. Tola [8N APX 225hp] vs Reszta Świata
    Przez dadulek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-11-2015, 11:48
  2. 225Q vs R32
    Przez mateUS w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-08-2014, 13:30
  3. 225Q vs 750 Li
    Przez Dydol w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-06-2014, 23:30
  4. TT 225Q vs BMW X6
    Przez Mumin w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 16:51
  5. TT 225q
    Przez maju89 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-12-2013, 09:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •