Witam wszystkich klubowiczów, z wielką pomocą dobrze Wam znanego kolegi _kris'a oraz mojego brata, udało mi się dorwać moje wymarzone auTTko , temat będzie mi głównie służył do tworzenia historii auta oraz planowania kolejnych napraw/modyfikacji w aucie.

Rocznik: 2002 r.
Moc: 225 km
Przebieg: 145 000 km

Do naprawy:
  1. Naprawa/dokręcenie osłony podwozia z przodu auta (jeszcze go nie dawałem na kanał, nie wiem dokładnie co tam jest grane ale ewidentnie osłona za bardzo wisi :P)
  2. Naprawa przestawionych wskazówek temperatury oraz paliwa
  3. Naprawa pęknięcia przedniego zderzaka

Do modyfikacji/regulacji:

  1. Regulacja wysokości nadwozia (jak dla mnie za nisko, poprzedni właściciel trochę przesadził, na autostrady może i fajnie ale na wszystkie inne drogi już nie...)
  2. Montaż dystansu (tu prosiłbym o pomoc, czy 15mm przód i 20mm tył będzie optymalnie?)
  3. Wymiana tylnych lamp na te http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi...339909376.html (to jeszcze do dłuższego przemyślenia)


Na początek tylko dwa zdjęcia robione na szybko telefonem w okropną pogodę, w przyszłym tygodniu wygrzebie lustrzankę i jak trafi się w miarę fajna pogoda to porobię trochę fotek . To chyba tyle, temat będę na bieżąco aktualizował, pozdrawiam.