Cytat Zamieszczone przez s3maniac Zobacz posta
Skoro gość nie chciał zostawić samochodu tylko chciał żebym zrobił to w 4 godziny i patrzył jak każda śrubkę odkręcalem to czego się spodziewa. a teraz jakieś pretensje bo co? jak ktoś chce mieć coś dobrze to trzeba poczekać a nie śpieszyć kogoś. a Ty Paweł nie wiesz jak było więc nie pisz na forum głupot. może zaraz napiszemy o Twoich wpadkach? z mojej strony mogę zapewnić i nawet dać numery do osób które jeżdżą na moich gratach i nikt oprócz tego mądrego nie miał problemu. dobrze było jak co chwilę pedancik biegał rączki umyć bo się obrudził. śmieszne. także jak jest coś dodania to proszę na pw. dziękuje

Ten owy pedancik był u mnie ze swoją TT 2 lub 3 razy i jakoś nigdy mnie nie pospieszał i zawsze wracał zadowolony. Mało tego nawet podesłał klienta któremu zrobiłem wydech do 1.9 tdi i też dzwonił bardzo zadowolony i ,że auto zaczęło lepiej jechać. Ok mogę się nie znać i nie wiem jak było. A jak ktoś jest niezadowolony to najlepiej go zjechać ,że jest pedancikiem albo coś w tym stylu......
Także ten tego dp pospawany idealnie, złącze elastyczne jest idealne i wszystko kozak tylko właściciel pedancik i dlatego dp walił o auto :P
oby tak dalej