Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: Grupowy zakup downpipe'ów i tip'ów 1.8T

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    1999
    Kolor
    granatowy
    Posty
    5

    Grupowy zakup downpipe'ów i tip'ów 1.8T

    Witam tt'kowicze!
    Jestem z forum a3-club, piszę do Was, ponieważ organizujemy grupowy zakup downpipe'ów i tip'ów do naszych aut i może tutaj również znajdą się na takowe chętni.

    UWAGA! MOŻECIE SIĘ ZAPISYWAĆ W TYM WĄTKU NA TYM FORUM ALE PODAWAJCIE MI DO SIEBIE NUMERY KONTAKTOWE!!! KTO MOŻE NIECH SIĘ ZAREJESTRUJE NA NASZYM FORUM I TAM SIĘ ZGŁOSI, JEDNAK ZGŁOSZENIA Z TEGO FORUM RÓWNIEŻ BĘDĄ PRZYJMOWANE - PIERWSZEŃSTWO MAJĄ KLUBOWICZE A3.

    LINK DO WĄTKU NA A3-CLUB.NET - http://www.a3-club.net/forum/showthr...87#post1430287

    Tyle gadania, tutaj cennik w odniesieniu do A3, ale są to te same dp i tip, więc ceny również takie same:

    DP A3 1.8T Quattro - 550zł
    DP A3 1.8T FWD- 400zł
    TIP A3 1.8T - 300zł
    DP S3 1.8T - 700zł
    TIP S3 1.8T - 400zł
    DP A3 2.0TFSI - 700zł

    dla innych zainteresowanych
    DP A4 1.8T - 300zł
    DP A4 TDI - 400zł

    Powyższe ceny uwzględniają koszt wysyłki.

    Elementy będą pospawane metodą TIG, DP z rury o grubości 1.5mm, średnica 3cale (A3 1.8T ) i 2.75 (w przypadku A4 1.8T) z łagodnym przejściem na końcu do 2.5, flansze 8mm.

    Możliwe zakończenie 2.5calowego końca w przejście na 55mm do połączenia pod seryjny wydech (w przypadku a3) proszę o zaznaczenie czy ma być zakończone 2.5cale pod customowy przelotowy wydech czy pod seryjny 55mm w przypadku a3.

    Jeśli ktoś potrzebuje TIP'a pod stożek lub bez wyjścia na odmę proszę o taką informacje w liście w nawiasie.

    Linki do poprzednich zakupów grupowych:
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...o-1-8T-A3-i-S3
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...T-S3-i-2-0TFSI
    Można sobie poczytać opinie - ja nie znalazłem chyba żadnej negatywnej.

    Zakupy ponownie u firmy DEM CAR Customs:
    https://www.facebook.com/Dem-Car-558007140883770/
    http://www.demcar-customs.pl/

    Ja tylko zakładam temat, wszelkie pytania techniczne proszę kierować do Inko! Link do jego profilu - http://www.a3-club.net/forum/member.php?43685-Inko

    Proszę o dopisywanie się do listy zgodnie ze schematem:
    Login + Auto + TIP () lub DP (jesli downpipe ile otworów na sondę - 1 lub 2) + ew. uwagi

    ZAPISY TRWAJĄ MIESIĄC CZYLI DO 09.12 DO GODZINY 23:59!!!

    Dawajcie znać znajomym, bo jeżeli będzie nas więcej niż 10 osób to będziemy negocjować ceny.

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a podeśle kolega fotki jak wygląda dp do k04 Q?
    Pytam ponieważ jeden kolega od nas kupił takie DP od S3 maniac i niestety ....chyba nie był zadowolony;/

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    1999
    Kolor
    granatowy
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    a podeśle kolega fotki jak wygląda dp do k04 Q?
    Pytam ponieważ jeden kolega od nas kupił takie DP od S3 maniac i niestety ....chyba nie był zadowolony;/
    Inko ma tylko te zdjęcia, które są na fb i na stronce (z którą są chwilowe problemy), ogólnie z poprzednich dwóch serii zamówień u niego nie widziałem negatywnych ocen

  4. #4

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    pdk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2--
    Rocznik
    2001
    Kolor
    green
    Posty
    16
    Skoro gość nie chciał zostawić samochodu tylko chciał żebym zrobił to w 4 godziny i patrzył jak każda śrubkę odkręcalem to czego się spodziewa. a teraz jakieś pretensje bo co? jak ktoś chce mieć coś dobrze to trzeba poczekać a nie śpieszyć kogoś. a Ty Paweł nie wiesz jak było więc nie pisz na forum głupot. może zaraz napiszemy o Twoich wpadkach? z mojej strony mogę zapewnić i nawet dać numery do osób które jeżdżą na moich gratach i nikt oprócz tego mądrego nie miał problemu. dobrze było jak co chwilę pedancik biegał rączki umyć bo się obrudził. śmieszne. także jak jest coś dodania to proszę na pw. dziękuje

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Tuchola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    266
    Ogólnie też brałem od was poprzednim razem downpipe i zadowolony z niego to nie byłem nie dość że złączka wspawana w takim miejscu że dotykała obijała o osłonę od maglownicy to wydech nie pasował w oryginalny wydech Pomimo kontaktu nie udzielono mi żadnych odpowiedzi i dałem sobie spokój i na własną rękę musiałem to poprawić .Wiedz uważam że downpipe powinno być robione i montowane na miejscu.Więc nie polecam tak zwanych gotowców p&p .
    Ostatnio edytowane przez RoGaS ; 14-11-2015 o 21:32

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez s3maniac Zobacz posta
    Skoro gość nie chciał zostawić samochodu tylko chciał żebym zrobił to w 4 godziny i patrzył jak każda śrubkę odkręcalem to czego się spodziewa. a teraz jakieś pretensje bo co? jak ktoś chce mieć coś dobrze to trzeba poczekać a nie śpieszyć kogoś. a Ty Paweł nie wiesz jak było więc nie pisz na forum głupot. może zaraz napiszemy o Twoich wpadkach? z mojej strony mogę zapewnić i nawet dać numery do osób które jeżdżą na moich gratach i nikt oprócz tego mądrego nie miał problemu. dobrze było jak co chwilę pedancik biegał rączki umyć bo się obrudził. śmieszne. także jak jest coś dodania to proszę na pw. dziękuje

    Ten owy pedancik był u mnie ze swoją TT 2 lub 3 razy i jakoś nigdy mnie nie pospieszał i zawsze wracał zadowolony. Mało tego nawet podesłał klienta któremu zrobiłem wydech do 1.9 tdi i też dzwonił bardzo zadowolony i ,że auto zaczęło lepiej jechać. Ok mogę się nie znać i nie wiem jak było. A jak ktoś jest niezadowolony to najlepiej go zjechać ,że jest pedancikiem albo coś w tym stylu......
    Także ten tego dp pospawany idealnie, złącze elastyczne jest idealne i wszystko kozak tylko właściciel pedancik i dlatego dp walił o auto :P
    oby tak dalej

  7. #7
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Wszystko to wina tych klientów, zawsze coś im nie pasuje ech.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #8
    Awatar Inko
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Czerwonak
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    96
    Kolor
    granat
    Posty
    26
    generalnie z moimi Dp jeździ już gro a3 jak i tt robię je podług szablonu zdjętego z auta i raczej nie ma z nimi problemów... fakt jest taki że auto autu nie równe i 100% bezpieczniej jest kiedy mam auto na warsztacie raz że mogę wprowadzić jakieś korekty a dwa że buduję to na aucie. 3" Dp wchodzi tam na styk i jak wiecie jest tam strasznie ciasno te auta też nie są nowe i często mają nie do końca zdrowe poduszki i inne sprawy które powodują różne odchylenia silnika.
    chyba przyznacie ze przy większych mocach dobrze jest zastosować mocne poduszki... choć to nie jest wytłumaczenie...

    w każdym razie foty moich prac są na moim Fb zapraszam do kontaktu przez mój mail dem-car@tlen.pl lub telefonicznie

    pozdrawiam
    Dawid
    Dem-car Customs

  9. #9

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    3City
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    53
    Co do dziwnych dźwięków obijania się, ja jestem najlepszym przykładem tego. Oddałem auto Dawidowi i przy odbiorze mówi że kombinował, kombinował ale dalej coś się obija i rzeczywiście dźwięk jak by świnia po asfalcie łbem szorowała przy ruszaniu i zmianie biegów, a wystarczyło zmienić poduszkę sanki-skrzynia (moja się rozleciała w rękach jak wyjmowałem tą gumę z poduszki). Także żeby działała jedna rzecz to inne też muszą być sprawne . A co do Dawida to mogę go tylko polecić, przede wszystkim za bardzo dobre podejście do klienta, a robotę też robi porządną.

  10. #10
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    A kto to jest Dawid?
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #11

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zielony
    Posty
    23
    Hej!!! Widząc DEM CAR CUSTOMS też wtrace swoje trzy grosze... DP od tego producenta rónież mi obijał i robił rezonans o maglownice. Co prawda było to dwa lata temu wiec może sie poprawili ale nie zmiania to faktu ze wysłałem im zdjecia co sie dzieje, z ich strony powiedzieli że zwrócą mi za przespawanie go. Niestety na zapewnieniu sie skończyło. Poza tym uważam że jest z za cienkiej rury bo słychać metaliczny pogłos szczególnie na zimnym silniku. Drugi raz bym nie kupił. Pozdrawiam

  12. #12
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Jeśli mowa o Dp to jakiś ponad rok temu na forum A3 również chciałem zamówić z tej firmy ale w porę ostrzegł mnie jeden z forumowiczów .Później jak czytałem wpisy użytkownikow z zakupu grupowego to wychodziło na to ze nie każdy był zadowolony .Ja mogę polecić z baq garage, kupiłem od nich w ciemno, w zasadzie i wszystko ok pasowało ,na początku stukal mi o osłonę magla , ale to nie była wina Dp tylko poduszki skrzyni
    Using Tapatalk

  13. #13

    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    1999
    Kolor
    granatowy
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    Jeśli mowa o Dp to jakiś ponad rok temu na forum A3 również chciałem zamówić z tej firmy ale w porę ostrzegł mnie jeden z forumowiczów .Później jak czytałem wpisy użytkownikow z zakupu grupowego to wychodziło na to ze nie każdy był zadowolony .Ja mogę polecić z baq garage, kupiłem od nich w ciemno, w zasadzie i wszystko ok pasowało ,na początku stukal mi o osłonę magla , ale to nie była wina Dp tylko poduszki skrzyni
    Możesz podrzucić link do wątku?

  14. #14
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Bartuś mogę ci na pw wysłać coś dla czego nie kupiłem od was tego Dp
    Using Tapatalk

  15. #15

    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    1999
    Kolor
    granatowy
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    Bartuś mogę ci na pw wysłać coś dla czego nie kupiłem od was tego Dp
    Wysyłaj

Podobne wątki

  1. Downpipe
    Przez Mela w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 21-04-2017, 18:13
  2. Downpipe
    Przez Prezesunio w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-08-2016, 22:21
  3. Grupowy ChipTuning WROCŁAW - OPOLE 23-29lipca gregor10.pl
    Przez gregor10 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 29-07-2014, 13:43
  4. Grupowy zakup Downpipe i TIP do 1.8T 180 i 225km quattro
    Przez gregor10 w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 23:26
  5. grupowy dolot lub zakup filtrów
    Przez Pawel-2005 w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-07-2009, 19:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •