Mnie też szlag trafia jak mi zapiszczy żarówka - najchętniej bym wymienił już, teraz, natychmiast...
Nienawidze, jak coś mi nie działa, jak coś stuka, puka... a jak jeszcze świeci się kontrolka, to dostaje białej gorączki.
Wymieniłem tył lampy, ale bez kostki, pochodziło 3miesiące i ostatnio znowu "piiiiiiiiiik" - nosz w morde... przeczyściłem pare dni temu styki i cisza, ale dziś już przyszły nowe kostki i wymienie na dniach.
Wracając do ledów - dla mnie lampy inne niż ori, to nic innego jak "agro" i nie zamieniłbym oemów na nic innego.
Nie za jestem też przekonany do zimnych ledów zamiast zwykłych żarówek, ale ciepłych - które mam wewnątrz auta - jedyne co ewentualnie mógłbym, choć nie jestem do końca przekonany, to oświetlenie rejestracji (w etce widze, że chyba były ori led w późniejszych rocznikach i tylko dlatego się zastanawiam).
Co do żarówek lampy tylnej - podoba mi się efekt żarówki led, która w milisekundzie sie zapala/gaśnie... poprostu
dla mnie efekt jest bomba.
PS. tak jak zastanawiałem i zastanawiam się nad tym ledem do rejestracji, tak teraz po Waszej mieszanej opinii o żarówkach w pozycji jestem 50/50 (a byłem 100 )

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez squirrelkuss Zobacz posta
Nie wiem jak na żywo ale na filmiku efekt mi się nie podoba. Przerywacz jest dostosowany do zwykłej żarówki która po odcieciu prądu przygasa a ledy jak wiemy gasna szybciej przez co zmienia się czas świecenia co wygląda dla mnie dziwnie

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE
Tak jest tylko w awaryjnych... Tak samo jest w zwykłych żarówkach,
Poprostu awaryjne chodzą troche szybciej.
Zaraz nagram i podlinkuje film jak chodzi pojedyńczy kierunkowskaz.