tak się składa ,że wczoraj Żuczek przyjechał do Płońska na odwiedziny . Był spocik R30T pozamiatala wszystko a GTRy albo niesprawne albo nie dojechały. Opiliśmy trochę projekt a mnie dziś naszło aby wyciągnąć swojego klamota i polatać.
Wypaliliśmy stare paliwo, ustawiłem apexi bo już została znaleziona przyczyna czemu nie działało.
Marcin wsiadł do TT i może powiedzieć jak szybko wstaje efr7670 w 1.8t :P bo jak dla mnie bez kompresora jest dramat ale to nie temat o tym.
Ustawiliśmy sie z roleczki bo ja auto nie wystrojone i nie da się ruszyć z procedury. Niestety poległem i r30T ucieka. Był jeden przejazd gdzie byłem z przodu ale z lekkim faultstartem ruszyłem i ZUczek nie dogonił bo auta się zbliżały. Ale ogólnie z rolki od 30 do 22#....uciekł mi ze 3-4 długości:P
Różnica wag była około 110-120kg( pomijam ,że mój tyłek więcej waży ) bo ja dolałem sporo waszki a Marcin miał prawie rezerwę.
Podsumowując mój ulep coś tam się turla i może po strojeniu będzie równo albo na + ,a r30T jedzie jak swoje kreski bardzo ładnie pomimo ze tego jakoś nie czuć
Jeśli na wiosnę w r30T nie będzie więcej koksu a ja już się wystroję to na pewno będzie kolejne porównanie na ile przewaga zmaleje :P