Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Rollbar, MK2, Roadster

  1. #1
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185

    Rollbar, MK2, Roadster

    Czy ktoś z szanownego grona wie jak zdemontować rollbar, czy trzeba rozebrać pół auta ?? Czy może jechać do serwisu audi aby zrobili to profesjonaliści ??

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Niestety aukcja z obudową rollbara znikła bardzo szybko
    http://http://www.ebay.de/itm/Audi-T...vip=true&rt=nc
    [IMG][/IMG]

    Dowiem się czy nasi tapicerzy polscy podejmą się obicia i jaki jest tego koszt, oczywiście oryginał to oryginał ale to jest rzecz raczej deficytowa i ciężko dostępna na rynku wtórnym.
    Znalazłem również rysunek jak jest obudowa bara skonstruowana i jak się składa, myślę że sam rysunek wiele wyjaśnia
    [IMG][/IMG]

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    W mk1 to demontowałem, tam nie było tej plastikowej obudowy, a same pałąki że by zdjąć trzeba było rozebrać tylną przegrodę i dobrać się do solidnych śrub trzymających tą konstrukcję.
    Chcesz obijać tą obudowę czy same pałąki?
    Być może będzie to ciekawy mod, ale skóra szybko się zniszczy bo będzie podatna na zanieczyszczenia, więc mało praktyczne ale ciekawe, tak więc opisuj postępy, z chęcią to zobaczę, rozumiem ze skóra mokasin
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Chciałem obić obudowę, tzn. tylko tą część plastikową (czarną ) którą mamy wszyscy w standardzie. Nie sądzę aby to miało się zniszczyć, trzeba by było to konserwować przy okazji konserwacji siedzeń.
    Tą z aukcji chciałem przefarbować na kolor mokasyn, szkoda tylko że aukcja nie wytrzymała 24h i zaraz znikła, nie wiedziałem że to towar tak bardzo poszukiwany, szczerze mówiąc pierwszy raz widziałem na portalach aukcyjnych bary w skórze.
    Coś chyba źle wkleił się poprzedni link do aukcji. Warto zapisać zdjęcia (są duże) aby mieć na pokazanie tapicerowi.
    http://www.ebay.com/itm/Audi-TT-TTS-...vip=true&rt=nc

  4. #4
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie wydaje mi się aby było to ori., chodź mogę się mylić, raczej jakiś mod. nie wiadomo też jakiej jakości było obicie, ja bym jednak wolał sam to zrobić, bo wiedział bym komu zlecam pracę.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    516
    Numer 5 z rysunku jako nowy kosztuje bardzo mało

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    T.z.n.????
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #7

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    516
    100zl pare złotych - można zawsze nawet zaryzykowac gdyby obszycie nie wyszło tak jak chcemy

  8. #8
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Nie wydaje mi się aby było to ori., chodź mogę się mylić, raczej jakiś mod. nie wiadomo też jakiej jakości było obicie, ja bym jednak wolał sam to zrobić, bo wiedział bym komu zlecam pracę.
    Hmmm, też nie wiem czy to ori, ale na dysku którym zdechła mi elektronika mam zdjęcia aut ze skórzanymi barami, pomarańcz, biały, piaskowy i mokasyn. Pamiętam również że któraś z tych TT-ek miała na drzwiach grawerowaną blaszkę exclusive, jak tylko znajdę dawcę elektroniki to wstawię te zdjęcia . Jak sięgam pamięcią to te samochody były dużo, dużo droższe i to była oferta od niemieckiego dilera audi (oczywiście używki)
    ŻUCZEK, dysponujesz może adresem do zdolnego krawca od skór ?? Najlepiej jak by był z Warszawy
    100 pln to cena do przyjęcia jakby faktycznie coś nie wyszło Tylko ile krzyknie tapicer

Podobne wątki

  1. klatka rollbar
    Przez młody_r32 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-05-2018, 23:45
  2. MK II roadster
    Przez Mario1122 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 28-02-2017, 23:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •