KONKURS NA JESIENNE ZDJĘCIE NASZYCH TT

Mocno kolorową i jakże piękną panoramą może być polska jesień, wiemy my wszyscy. Za oknem widać doskonale, że to nie są słowa rzucane na wiatr, więc czas już na wyprowadzenie TT na spacer (:
Bez owijania: zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie, który drzewiej był całkiem popularny w naszym klubie. Polegał on na tym, że co kwartał wszyscy głosowaliśmy na najfajniejszą fotkę przedstawiającą naszą TT w danej porze roku.




Zasady zabawy pozostają niezmienne, a wygląda to następująco:

- zdjęcia umieszczamy na jakimś serwerze foto/plików i przesyłamy sam link do mnie na PW.
-
przesyłamy max 2 zdjęcia. (najlepiej jak to będą właśnie dwie fotki)
- tematyka zdjęć KONIECZNIE JESIENNA!

-
uczestników może być maksymalnie 10. Liczy się kolejność nadsyłania zgłoszeń.

- propozycje zdjęć przesyłamy przez niecałe 2 tygodnie (do 8 listopada włącznie).
- będzie założony nowy temat z możliwością oddania głosu (9 listopad).
- Głosowanie potrwa tydzień.


Wiem, że sporo nowych osób jest u nas na klubie więc zachęcam do zapoznania się z archiwalnymi konkursami. Dostępne w dziale NASZE AUTA.


p.s. Mam też taką propozycję: Jak zerkniecie na historyczne głosowania to wiele zdjęć jest już niedostępnych z powodu wygaśnięcia na danym serwerze. Czy chcielibyście bym z waszych podsyłanych linków ze zdjęciami, przerzucał na mój (zewnętrzny) serwer z którego korzystam? Taki plus, że raczej nigdy by nie wygasły.

p.s.2 Czy nie będzie to problem, że jak zdecyduję się wziąć udział w głosowaniu to wystawiłbym moją fotę na 11 pozycji? :P (No chyba, że nie będzie tylu chętnych)