Wymieniłem włącznik świateł awaryjnych na nowy i w końcu jest dobrze. Pozostało mi jedynie zmienić moduł komfortu... już zamówiony tak że bliżej niż dalej.

Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
Uuuuuu....ale macie stare auta, prawie jak syrenka - jak mocniej zamkniesz jedne drzwi to drugie się otwierają :P

A tak na serio to nie ma opcji że nie ma błędów w module centralnego zamka. Tak czy inaczej bez ogarniętego elektronika się nie obejdzie. Przyciski w desce nie wpadają do środka bez powodu, zapewne ktoś wymianiał przekaźnik awaryjnych i źle zapiął zabezpieczającą listwę. Wyjmij radio, popraw przyciski, zapnij dobrze listwę i po kłopocie. Ze światłami awaryjnymi podczas zamykania auta poszukaj problemu albo w module centralnego zamka (być może trzeba będzie go wymienić, jest schowany za tylnym boczkiem po stronie kierowcy) albo właśnie w tym przerywaczu kierunkowskazów. Miałem taki sam przypadek przy jednej TT i wymiana przekaźnika załatwiła sprawę.

P.s. Panowie, problemów nie rozwiązujemy odłączaniem akku, bo to nie jest Windows. Mariusz, problemy z szybami i radiem są opanowane i uklepane na forum od wielu lat, wystarczy poszukać i da się wszystko naprawić