Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: chłopaki pomozcie swiezakowi problem z elektronika

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211

    chłopaki pomozcie swiezakowi problem z elektronika

    czesc chłopaki jestem w waszym klubie dopiero od niedawna,i mam problem ze swoja tt'ka,kupiłem auto powypadkowe i mam problem,autko zostało udezone w przednia lewa czesc,na moj pech została tak uderzona ze przcieła mi cała wiazke elektryczna dochodzaca do lewego reflektora i wentylatorow,połączyłem wszystkie kable po kolorach i grubosci,ale zostaja mi dwa kable,tzn biało brozowy i zołto brazowy,nie mam pojecia od czego one sa,czy ktos mogłby zerknac przy swoim aucie do czego on jest,z info innych dowiedziałem sie ze moze to byc do czujnika zderzenia air bagu,prosze was o pomoc bo kto inny pomoze jak nie wy,pozdrawiam

    [ Dodano: Czw Kwi 17, 2008 7:37 am ]
    chłopaki dowiedziałem sie tzn sam sprawdziłem miernikiem ze jeden kabelek idzie do tego komputerka co struje nawiewami tj ten zołto brazowy,a drugi biało brazowy idzie dotego małego plastiku okrazajacego miejsce gdzie sie kluczyk wklada,tzn jest taka mały plastik okragły nasadzany na stacyjke i tam wlsnie idzie,co to moze byc???????pomozcie

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    Plastik od stacyjki to immobiliser seryjny, który czyta prawidłowość wkładanego kluczyka Pewnie temat już rozwiązałeś, ale przynajmniej coś będzie w poście. żebyś nie pomyślał, że koledzy z forum Cię zostawili z problemem Pozdrawiam!

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    to wiem,bo w kazdym aucie to jest,ale zadziwia mnie po co jeden kableke własnie od tego plastiku idzie w strone akumulatora???to jest zadzwiajace nie moge sobie poradzic z tymi kabelkami,jak sie wkurze na maxa to kupie cała wiazke od tego modelu,zeby zobaczyc po co.mam prosbe jakbyscie chopaki mogli zobaczyc przy jakies okazji jakie kable ida do czujnika poziomu płyny spryskiwaczy??jakie kolory kablek,ów ida do kostki ktora jest wpieta obok klemy plusowej w ten plastik???i gdzie jest czujik zderzaenia air bag z przodu??i jakie kolory kabelkow do niego ida??pozdrawiam tt-maniaków

  4. #4
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Kamil .....Zameczysz sie na smierc w ten sposob , niestety nikt Ci pewnie nie pomoze w tym temacie bo to o co pytasz wymaga mniejszego lub wiekszego rozebrania autka a nie wszyscy maja na to czas lub wiedze i mozliwosci techniczne A i opis ktory podales nie jest wystarczajaco jasny . Poza tym skuteczne rady moze Ci dac tylko posiadacz tego samego rocznika i z silnikiem o takim samym kodzie ..
    Moja rada .... Zalatw sobie ETKe ( oczywiscie nie namawiam do piractwa ) , dobry schemat elektryczny i posprawdzaj wszystko . Dowiedz sie ile kosztuje cala wiazka , moze gra nie jest warta swieczki ...


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #5

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    witam,dzieki artur za odp,obserwuje cie na forum widze ze sie duzo udzielasz i mam dociebie szacunek.najszybszym i najlepszym sposobem chyba bedzie jak kupie cała wiazke,albo chociaz zerkne na taka jak i co gdzie ida te kabelki.pozdrawiam

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Dzieki za uznanie
    Tak chyba jednak bedzie najlepiej , trzymam kciuki abys uporal sie z tym latwo i przyjemnie .

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-03-2013, 15:16
  2. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 20:41
  3. Nowy posiadacz TT a mam problem pomóżcie
    Przez piła w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-11-2008, 00:40
  4. pomocy szybko chłopaki
    Przez kamil pasik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-08-2008, 06:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •