Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 74

Wątek: TTS Coupé (8S)

  1. #46
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez HubertRinkon Zobacz posta
    Powiem tak też jestem lekko w szoku ale dodam coś od siebie w moim Caymanie S przy przebiegu 7200 km rozpadła się pompa od wspomagania ! .
    Porsche się psują?

  2. #47

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    260
    Zycie Wszystkie auta się psują ale nie róbmy bałaganu w tym wątku . Mógłbym tak bardzo długo opowiadać

    Pozdrawiam

  3. #48
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Serio masz 6 biegów to jaka skrzynia siedzi, przecież nie ma dq500 6gear coś mi tu nie pasuje
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #49
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Cytat Zamieszczone przez HubertRinkon Zobacz posta
    Powiem tak też jestem lekko w szoku ale dodam coś od siebie w moim Caymanie S przy przebiegu 7200 km rozpadła się pompa od wspomagania ! .
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Porsche się psują?
    Psują,psują hubi_pl

  5. #50
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Serio masz 6 biegów to jaka skrzynia siedzi, przecież nie ma dq500 6gear coś mi tu nie pasuje
    Faktycznie 6 biegowy s tronic dq 500 zarezerwowana jest dla Ttrs

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Czyli w skrocie mk1.lepsza????
    Technologicznie to zabytek przy 8s ale jakość montażu i materiałów na pewno lepsza niż 8s niestety moze w mniejszym stopniu ale dopada to też Audi nad czym ubolewam
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #51
    Awatar meszrum
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Sepang
    Posty
    44
    Jakość materiałów, wykonania i spasowania jest na wyższym poziomie niż mkI i mkII. Pod tym względem jest to wyraźny krok do przodu.
    Generalnie, o ile w przypadku mkII można było mówić, że jest to bardziej szlachetne A3 8P (ew. Golf), to w przypadku mkIII takie twierdzenie dowodzi, że autor nie do końca jest świadom swych słów. Zresztą taka idea przyswiecała konstruktorom, żeby zdystansować 8V i 8S od siebie nie tylko pod względem ceny.

    Choć kilka nieprzemyślanych rozwiązań razi.

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  7. #52
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    z tym porównaniem mk1 do mk3 to był taki żart. Tak się składa ,że była już u mnie mk3 i stała obok mojej TT. Fakt ,że nie na serwisie ale przepaść technologiczna jest ogromna lecz 15 lat w motoryzacji to całe wieki.
    Przykre jest tylko to ,że względem mk2 niema żadnej przepaści poza fajnymi niektórymi gadżetami. Otwieram maskę w tym TTS a tam zwykła 2 litrówka z tymi samymi plastikami co polifty mk2 , gada niby ok ale niestety ja oczekuję czegoś więcej gdybym miał wydać 300 tys na auto. Dlatego idę inną drogą nie zmieniając na coraz nowszą budę tylko to na czym mi bardziej zależy

  8. #53
    Awatar meszrum
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Sepang
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    z tym porównaniem mk1 do mk3 to był taki żart. Tak się składa ,że była już u mnie mk3 i stała obok mojej TT. Fakt ,że nie na serwisie ale przepaść technologiczna jest ogromna lecz 15 lat w motoryzacji to całe wieki.
    Przykre jest tylko to ,że względem mk2 niema żadnej przepaści poza fajnymi niektórymi gadżetami. Otwieram maskę w tym TTS a tam zwykła 2 litrówka z tymi samymi plastikami co polifty mk2 , gada niby ok ale niestety ja oczekuję czegoś więcej gdybym miał wydać 300 tys na auto. Dlatego idę inną drogą nie zmieniając na coraz nowszą budę tylko to na czym mi bardziej zależy
    Uważasz, że nie ma przepaści pomiędzy mkII a mkIII? Przesiadłem się bezpośrednio z II na III i jak dla mnie jest przepaść tak jeżeli chodzi o prowadzenie, jak i całą koncepcję samochodu (pomijam elektronikę). Co więcej, mkII zostało w domu i ilekroć wracam doń, to przepaść wydaje się być większa...

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  9. #54

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Część tych przypadłości to zapewne "choroby wieku dziecęcego", na które zapadała każda TT o innych markach już nie wspominając. Mnie najbardziej rozbraja woda lejąca się do bagażnika chyba już od 2 pokoleń tego auta. Doświadczyłem tego wczoraj i zalałem dokumenty z pracy Załamuje mnie temat skrzyni i triku z gasnącym silnikiem bo to już zalatuje straszną popeliną. Mnie by to zwyczajnie wku...ło.
    Wspominałem Wam kiedyś, że kupowałem części w firmie która ściąga "komplety" do audi i vw. Porozmawialiśmy trochę o używanych częściach do TT 3.2 ponarzekaliśmy że już mało tego, kończą się itd... Szef firmy pochwalił się za to, że mają masę części do MKIII z czego większość pochodzi z aut wadliwych, które nie zdążyły wyjechać na drogi. Facet podsumował krótko - Panie to badziewie jest, psuje się i psuć się będzie to ściągamy części. Prawda leży pewnie gdzieś po środku a jak będzie zobaczymy jak pojawi się ich więcej na forum.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #55
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Bo teraz się już gubię w tym co piszesz, czyli jednak sądzisz że z każdą ewolucją MK jest coraz lepsze, lepiej wykonane i spasowane, tak czy nie? czy to tylko złudne wrażenie które pryśnie po 100tyś km bo to istotne.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #56
    Awatar meszrum
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Sepang
    Posty
    44
    Dla jasności - MkIII to zmiana TT na tyle, że jest teraz porównywana z Caymanem w testach. Jest to de facto zmiana pozycjonowania w segmencie rynkowym. Za zmianą koncepcji samochodu (sporty car => sports car) poszła też zmiana jego cech (np. wnętrze, które jest z półki wyżej). MkIII jest ponad poprzednimi modelami pod względem jakości materiałów, spasowania i wykonania (poza obudowami foteli, które masowo pękają). Po prostu półka wyżej.

    MkIII nie jest jednak bez wad, co obiektywnie staram się wypunktować. Część jest związana z faktem, że to świeży model, a część wynika z błędów konstrukcyjnych.

    Generalnie: jeździ świetnie, zamiata jak szatan, nieco gorzej hamuje i nieco po swojemu zmienia biegi. Reszta to pierdoły (o których będę jednak pisać).
    Ostatnio edytowane przez meszrum ; 23-02-2016 o 16:48

  12. #57
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No to bardzo dobrze, bo ja np. jak i pewnie większość kolegów jak bym wywalił 3 paki na TT nie mógł bym tak obiektywnie pisać i wytykać wad, a to zapewne dlatego że był bym oślepiony blaskiem nowych gadżetów, jak bym dostał auto do testów jako pismak prasowy, zapewne mógł bym trzeźwo spojrzeć na sprawę, tak ze podziwiam kolegę i czekam na dalszy opis TT
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 24-02-2016 o 00:16
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #58
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez meszrum Zobacz posta
    Dla jasności - MkIII to zmiana TT na tyle, że jest teraz porównywana z Caymanem w testach. Jest to de facto zmiana pozycjonowania w segmencie rynkowym.
    Żeby się trochę "podbudować" pragnę zaznaczyć, iż TTS mk2 też był porównywany z Caymanem dla TT-RS rywalem był Cayman S
    Fift gear DE TTS 8J vs Cayman
    Porównanie osiągów TTS mk2 vs Cayman 265km vs Cayman 245km

    A tu jako ciekawostka Test "zwykłej" TT mk2 3.2 z Caymanem
    TT 3.2 vs Z4 vs Cayman

    Zmieniło się tyle, że TTS 8s jest porównywane nie z Caymanem, a np. Caymanem II GTS
    bo zwykły Cayman II pdk do 100km/h katalogowo jest "objeżdzany" przez TTS 8j S-tronic
    Porównanie
    Ostatnio edytowane przez streetrace ; 23-02-2016 o 17:49
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  14. #59

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    debica
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    blue sepan
    Posty
    3
    zamowilem identyczne tts tzn ten sam kolor i wzor felg odbior wrzesien jezdzllem troche testowka tt i jest to milosc od pierwszego wejrzenia!!Zdecydowanie najlepszy wybor do 300.000 jesli chodzi o auto sportowe no moze jeszcze bmw m2 no ale bmw znacznie odstaje jakosciowo obecnie mam bmw 328i f30 z 2013r
    Ostatnio edytowane przez garbi7 ; 25-06-2016 o 23:30

  15. #60

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    zg
    Pojemność
    brak
    KM
    140
    Rocznik
    2010
    Kolor
    audi a3 sb
    Posty
    42
    gratuluje i czekamy z niecierpliwością

Podobne wątki

  1. BMW Z3 Coupe 3.0iA
    Przez Świstak w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-03-2017, 13:24
  2. X-K tt 180 AJQ coupe
    Przez X-K w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-06-2013, 22:58
  3. TT 180 vs BMW E46 coupe
    Przez ICE w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 01-07-2011, 23:36
  4. BMW e46 coupe
    Przez ENZO w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-09-2009, 20:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •