Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Zakup Audi TT 8J Quattro

  1. #31

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    19
    Sorry Panowie wkradła się literówka, oczywiście mowa o 8J... dzięki za czujność.

  2. #32

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  3. #33
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Elczupakadra Zobacz posta
    Witam,
    jestem zainteresowany zakupem Audi TT drugiej generacji.
    Od samochodu oczekuję:
    -napędu na 4 koła
    -wzorowego stanu technicznego i estetyki
    -ciekawego body kitu (mam na myśli jakiś sport pakiet czy s-line, nic co nie wychodziło z fabryki, ale nie golas)
    -dynamicznego silnika, który rozwija moc od najniższych obrotów (stąd pewnie będzie diesel)
    -automatycznej skrzyni biegów

    W skrócie ma być samochód dla kobiety (stąd automat, 4wd, silnik, którego nie trzeba kręcić, nie zmęczony)
    TT 8J to druga generacja, więc wszystko ok.
    Macie przecież tytuł posta i wszelkie wytyczne.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #34

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    19
    Chciałem tylko podsumować, że udało mi się kupić samochód.
    Link do ogłoszenia http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-quattro-forza-2-0-tfsi-xii-2009r-salon-bose-automat-ID6ybUDJ.html

    Generalnie samochód ok. Historia pojazdu sprawdzona, przeczesany na wszystkie strony łącznie z hamowaniem na hamowni MAHA.
    Jestem bardzo zadowolony ze stanu technicznego (środek wygląda dobrze jak na ten przebieg (mam drugie audi z czerwonymi skórami i wiem w jakim tempie się zużywają)).
    Ogólnie wszystko pięknie quattro turbo automat cuda na kiju, tylko wyposażenie ubogie, ale wymagania posiadaczki spełnia.
    W pierwszej kolejności wleci jakaś stacja multimedialna z BT co by można było normalnie gadać przez telefon. Później przyjdzie pora na kuracje wzmacniającą (samochód nie daje sportowych odczuć mimo udokumentowanych 207 koni), a następnie może jakiś fajny zderzak z przodu (s-line czy rs look), bo ten aktualny mi strasznie nie leży, a i felgi za małe, ale to już decyzja nie należy do mnie.

    Ogólnie podsumowując nie jest łatwo kupić TT mając większe wymagania w Polsce, szukałem długo i tak ta nie jest ideałem (ze względu na wyposażenie), a i zapłacić musiałem trochę więcej niż bym się spodziewał po samochodzie z tego rocznika, ale cóż taka uroda tej marki.

  5. #35
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Bardzo ładny egzemplarz, biała w Q (4 generacji) i DSG mniam. Widziałem kiedys ogloszenie, mnie tylko śmieszy wielka limitowana edycja a Xboxa dostales?

  6. #36
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Widziałem ją jakiś czas temu gdy przeglądałem 8Jtki z ciekawości

    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Bardzo ładny egzemplarz, biała w Q (4 generacji) i DSG mniam. Widziałem kiedys ogloszenie, mnie tylko śmieszy wielka limitowana edycja a Xboxa dostales?
    Sądząc po naklejach to tylko Forzę Motorsport 4 na Xboxa

  7. #37

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    19
    Egzemplarz w miarę ładny, ale ten zderzak przedni to ma zbyt biedny. Boli też fakt braku ledów DRL, no i felgi...
    Xboxa ani forzy nie dostałem, też bawi mnie ta "limitowana" wersja (różniąca się trzema naklejkami).

    Raczej pierwsze co zrobię to jakiś porządni detaling, bo samochód nosi jednak jakieś ślady zużycia, a wolałbym je maksymalnie zatuszować.

    Trochę szkoda poprzedniego samochodu, ale miało być awd to jest awd...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Elczupakadra ; 28-12-2015 o 09:44

  8. #38
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Równie dobrze też mogę sobie nakleić naklejki Forzy Motorsport i mieć jedyną 8N w tej "limitowanej" edycji Ogólnie nie mogę załapać tekstu z ogłoszenia: "[...]Kupiona w polskim SALONIE, I właściciel nowa kosztowała ok. 200tys. km. Aktualny niski przebieg to 78tys .km ". Można kupić auto za kilometry? A może to podany stary i "nowy" przebieg?

  9. #39
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Cytat Zamieszczone przez Elczupakadra Zobacz posta
    Chciałem tylko podsumować, że udało mi się kupić samochód.
    Link do ogłoszenia http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-quattro-forza-2-0-tfsi-xii-2009r-salon-bose-automat-ID6ybUDJ.html

    Generalnie samochód ok. Historia pojazdu sprawdzona, przeczesany na wszystkie strony łącznie z hamowaniem na hamowni MAHA.
    Jestem bardzo zadowolony ze stanu technicznego (środek wygląda dobrze jak na ten przebieg (mam drugie audi z czerwonymi skórami i wiem w jakim tempie się zużywają)).
    Ogólnie wszystko pięknie quattro turbo automat cuda na kiju, tylko wyposażenie ubogie, ale wymagania posiadaczki spełnia.
    W pierwszej kolejności wleci jakaś stacja multimedialna z BT co by można było normalnie gadać przez telefon. Później przyjdzie pora na kuracje wzmacniającą (samochód nie daje sportowych odczuć mimo udokumentowanych 207 koni), a następnie może jakiś fajny zderzak z przodu (s-line czy rs look), bo ten aktualny mi strasznie nie leży, a i felgi za małe, ale to już decyzja nie należy do mnie.

    Ogólnie podsumowując nie jest łatwo kupić TT mając większe wymagania w Polsce, szukałem długo i tak ta nie jest ideałem (ze względu na wyposażenie), a i zapłacić musiałem trochę więcej niż bym się spodziewał po samochodzie z tego rocznika, ale cóż taka uroda tej marki.

    Seria nie porywa mocą, małe mody spowodują uwolnienie sporych emocji
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  10. #40
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Każdy który srzedaje auto to daje dobra opinię.Tak działa handel.

Podobne wątki

  1. Zakup Audi TT do 50 tysięcy
    Przez pavvel w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 31-05-2017, 16:01
  2. Zakup Audi A4
    Przez grahambell w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2017, 06:48
  3. Grupowy zakup Downpipe i TIP do 1.8T 180 i 225km quattro
    Przez gregor10 w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 23:26
  4. Zakup felg z Audi A3 ET41 ET?
    Przez Toxias w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 29-12-2008, 20:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •