Strona 7 z 31 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 452

Wątek: [HubertRinkon] Kupiłem "Dziewice" - 225 quattro

  1. #91
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Zaczyna to wyglądać, fajnie ze idzie do przodu, zastanawia mnie dla czego taki kolektor dolotowy skoro roi jest bardzo dobry do mocy jakie planujesz odnośnie strojenia poszukaj kogoś kto ma doświadczenie w 1.8T na big turbo

    Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #92
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    Pięknie to wszystko wygląda. Bardzo podoba mi się wykonanie wszystkiego oraz koncepcja. Kibicuje ))

  3. #93

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    260
    Jeśli chodzi o kolektor to oryginalna głowica była na wąskim kanale została zmieniona na głowicę na szerokim kanale a że chyba nie ma kolektora ssącego na szerokim kanale z wyjściem na przepustnice tak żeby pasowała to powstał nowy kolektor ..

    Trochę zdjęć z miejsca gdzie stoi auto https://www.facebook.com/60123259999...type=3&theater
    Opiszę wszystkie modyfikacje szczegółowo na sam koniec jak już auto zostanie wystrojone . ( jest szansa że stanie się to w przyszłym tygodniu )

  4. #94
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Chciałeś szybko wstajace turbo i wsadzasz szeroki kanał czegoś nie rozumiem.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #95
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Na ile wystroisz km auto?

  6. #96

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    260
    Ktoś kto składa mi ( MTG) to auto doradził żeby tak zrobić zobaczymy na koniec co z tego wyjdzie . Co do mocy to celowałem od początku w 350+ .

  7. #97
    Awatar GracjanTT
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    69
    Jak mnie pamięć nie myli to jest kolektor pod szeroki kanał na stronę kierowcy, pochodzi chyba z Sharana oznaczenie AJH

  8. #98

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    Głowica z szerokim kanałem tylko pogorszy wstawanie turbo. Zwłaszcza, przy mocy jaką chcesz osiągnąć. A nawet przy mocach rzędu 500km, szeroki kanał wcale nie wypada rewelacyjnie. Szczerze powiem, że nie wiem w jakiej konfiguracji szeroki kanał byłby lepszy od wąskiego.

  9. #99

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    260
    Pewnie masz sporo racji . Faktycznie może to był błąd ale poczekamy do strojenia i pierwszych jazd zobaczymy jak to będzie wyglądało .
    Jak już pisałem wcześniej jak auto będzie gotowe to opisze wszystko co zostało zrobione i jaki efekt został uzyskany .

  10. #100
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Bezsens szkoda że nie zapytasz o poradę wczesniej.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #101

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    260
    Powiem tak oddałem auto w miejsce gdzie ludzie polecali . Możliwe że macie racje ( niestety ) i z tą głowicą to był błąd . Czas pokaże jak auto będzie już wystrojone nagram jakieś filmiki obejrzymy porównamy będziemy dalej komentować

    Pozdrawiam

  12. #102
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez HubertRinkon Zobacz posta
    Powiem tak oddałem auto w miejsce gdzie ludzie polecali . Możliwe że macie racje ( niestety ) i z tą głowicą to był błąd . Czas pokaże jak auto będzie już wystrojone nagram jakieś filmiki obejrzymy porównamy będziemy dalej komentować

    Pozdrawiam
    błąd nie błąd ale nikt tak na prawdę nie sprawdził czy w danym silniku zmiana z wąskiego na szeroki jakie przyniesie zmiany. Bo każdy setup jest inny . Chyba ,że kiedyś zrobie 2x takie same z różnymi głowicami. Ja u siebie w TT mam na szerokim kanale i dół miałem bardzo dobry Obecne s3 zrobione przez digitun troche obaliło pewne dotychczasowe teorie ale kto wie czy tam nie było portingu cnc itp . A teraz każdy będzie pisał ,że wąski jednak lepszy...
    Dlatego nie ubolewałbym zbytnio nad tym bo jeśli chodzi o k04 to wąski jest lepszy ale na takie moce to kto wie. Ja myślę ,że turbo i tak będzie super wstawać bo miałem oczko większe na szerokim z VVT i spool był bardzo dobry jak na tor a i moc sensowna

  13. #103

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    260
    Dlatego ja nie jestem za tym żeby oceniać projekt i jak to wyszło przed końcem .
    Tak jak już wcześniej napisałem nagram jakieś filmiki podzielę się swoimi odczuciami ( opiszę krok po kroku wszystkie modyfikacje ) może ktoś będzie miał porównanie , inspirację albo dzięki temu zrezygnuję ( zmodyfikuje ) swoje modyfikacje .

  14. #104
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    błąd nie błąd ale nikt tak na prawdę nie sprawdził czy w danym silniku zmiana z wąskiego na szeroki jakie przyniesie zmiany. Bo każdy setup jest inny . Chyba ,że kiedyś zrobie 2x takie same z różnymi głowicami. Ja u siebie w TT mam na szerokim kanale i dół miałem bardzo dobry Obecne s3 zrobione przez digitun troche obaliło pewne dotychczasowe teorie ale kto wie czy tam nie było portingu cnc itp . A teraz każdy będzie pisał ,że wąski jednak lepszy...
    Dlatego nie ubolewałbym zbytnio nad tym bo jeśli chodzi o k04 to wąski jest lepszy ale na takie moce to kto wie. Ja myślę ,że turbo i tak będzie super wstawać bo miałem oczko większe na szerokim z VVT i spool był bardzo dobry jak na tor a i moc sensowna
    Ale jedno jest pewne, jeżeli robimy dany setup i wszystko co możliwe aby turbo wstawało wcześniej to zmiana na szeroki kanał to krok w tył i o to mi chodziło, nikt nie powiedział przecież że będzie źle, niedobrze, itp. ale lepsze jest wrogiem dobrego, wiec trzeba trzymać się założeń i robić wszystko co się da aby osiągnąć cel.
    Hubert nie odbieraj mnie jako atak, ja również czekam na finał i trzymam kciuki za powodzenie w projekcie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #105

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wyszków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black matt
    Posty
    900
    co do setupów na k04 i szerokiego kanału to na forum a3 kilka osób przekonało się na własnej skórze, że szeroki kanał powoduje spadek mocy.
    Co do większych turbin, to u mnie całkiem nieźle TD05 wstaje na szerokim kanale.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 205
    Ostatni post / autor: 04-06-2018, 21:58
  2. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  3. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •