Gratuluję !!

Przeniosłem Twój temat do działu ''nasze auta'' bo myślę ze jest to bardziej odpowiednie miejsce do tej dyskusji a dodatkowo możesz tutaj pokazywać i opisywać kolejne etapy modyfikacji .
Na ''dzień dobry'' mógł byś pokazać kilka fotek tej dziewicy

Jeśli chodzi o budowę auta na tor to TT jest bardzo dobrą bazą jeśli odpowiednio podejdzie się do tematu .
Możesz mieć przyzwoite , dobre lub rewelacyjne auto torowe , zależy tylko jak daleko chcesz iść w modyfikacje i jaki masz na to budżet zaplanowany.

Temat jest bardzo obszerny i postaram się wszystko wyjaśnić jak znajdę więcej czasu ( długa litania )
Na początek może to o co już zapytałeś.

Cytat Zamieszczone przez HubertRinkon Zobacz posta
...................

Jakie zawieszenie gwintowane polecacie ?
Jakie wahacze regulowane kupić ?
Co ze stabilizatorami ?

................
Gwint, zdecydowanie H&R RSS - wysoka jakość i twardość odpowiednia do auta na tor .
W wahaczach regulowanych jest duży wybór , odradzał bym jedynie takie robione z seryjnych wahaczy .
Może ktoś z kolegów podrzuci jakieś opcje dostępne na polskim rynku to z pewnością coś wybierzemy .

Stabilizatorów ( w brew pozorom ) nie ruszaj .
W przednim możesz przedłużyć delikatnie ramie w tylnym skrócić , chodzi mi o zmianę punktu mocowania linek stabilizatora.

Oczywiście jak już wspomniałeś redukcja wagi , czyli wyrzucenie wszystkiego co nie potrzebne w takim aucie.

Jest sporo do zrobienia w przednim zawieszeniu + odpowiednie ustawienie geometrii .

Może wszystko to obszernie opisze w temacie o przygotowaniu auta na tor który już jest gdzieś na forum a tutaj będziemy dyskutować i oglądać postępy przy Twoim aucie










Pozdrawiam