Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Arttur nic już nie zmierze bo brembo od porsche zostały wysłane i sprzedane. Nie pamiętam wymiarów ale tak jak mówiłem różnica była bardzo duża i na pewno bardzo widoczna gołym okiem.
No szkoda bo byłem pod błędnym wrażeniem że przełożyłeś je do A3.
Jeśli różnica była bardzo duża to domniemam że po prostu te zaciski były od tylnych hamulców i w tym świetle Twoje doświadczenie i opinie odnośnie prawidłowego setupu z zaciskami z Boxstera nie są miarodajne i są niezgodne z prawdą ..


Cytat Zamieszczone przez czerniel2 Zobacz posta
caly czas szukam tarcz... Wielkości 325 do 335 interesują mnie tylko dwuczęściowe z uwagi na lekki środek , a do 325 mogą być jednoczesciowe, wiecie od czego można zaadaptować ?
Pewnym kompromisem mogą być ori tarcze od TT 3.2 8N . Zimmermann robi też zamienniki które są zrobione w ten sam sposób.
Tarcza nie jest prawdziwie 2 - częściowa ale ma aluminiowy środek i waży zdecydowanie mniej od jej jednoczęściowego odpowiednika bo 9,8 kg
Poniżej foty Zimmermanów






Jeśli chcesz prawdziwe dwuczęściowe to też jest fajna opcja P&P tylko trzeba więcej zapłacić i dostępna tylko w USA co może być problem odnośnie przyszłego serwisowania ale w tym wypadku ( jest P&P ) zawsze w sytuacji awaryjnej można kupić ORI tarcze bo jest ten sam offset .
Tyle że te tarcze podobno są nie do zdarcia co może sugerować cytat który wkleję na końcu.
Zdecydowanie będzie to mój wybór jak moje obecne tarcze ''zejdą''

http://www.racingbrake.com/ProductDe...tCode=2174-381



Cytat Zamieszczone przez nkgneto Zobacz posta
Swapping my wheels today, did some inspections for a road trip and decided to check my rotor wear.

After 2.5 yrs rotor started at 30mm now 29.88mm




Moim zdaniem warte swojej ceny








Pozdrawiam