Niestety tak to czasem jest ,że jak się eksperymentuje to czasem coś się i popsuje. Plan był taki ,że wkładam insert do a3 i tutaj wszystko wyszło zgodnie. Potem przełożę sobie drugi mechanizm różnicowy który jest zaspawany. Niestety nie zepsułem dyfra tylko haldex się poddał. Różnica prędkości na zakręcie przód względem tyłu spowodowało to ,że a3 jest obecnie ośką z zaspawanym mostem.
Miało być AWD latające bokami a wyszło trochę kiepsko

Także potrzebuje niesprawnego haldexa bo w swoim coś ukręciłem. Mam sporo części do haldexa ale niestety jednej brak bo jest przerobiona i właśnie podejrzewam ,że ona padła.
Plany z rwd chyba odrzucam bo opcja dołączania półosiek na zimę już nie wchodzi w grę bo znowu coś urwę a z samym tyłem na zime nie będzie się dało jeździć.
Dlatego jak ktoś ma niesprawnego haldexa bez pompki i sterownika to pilnie poszukuję bo jazda jako FWD jest dla mnie męką...brak trakcji na 3 biegu a zima już niedługo

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

nie wiem co się dzieje ale chwilowo nieaktualne bo napęd się sam naprawił. Nie wiem na jak długo ale na razie zabieg daje duuużo frajdy z jazdy bo banan nie schodzi z ust. Przydała by się hydrołapka , mocy ze 400km i mamy fajny driftowóz :P