Witam wszystkich ponownie Raz już się przywitałem, jednak wtedy jeszcze bez "jeżdżącej" tt.

Autko przywiozłem zza zachodniej granicy osobiście, było daleko, ale opłacało się. Lekko draśnięte w prawy przód, dlatego chwilę trwało, aż wyjechałem na ulice. Żadnych półśrodków - wszystko dopięte na ostatni guzik (tutaj również składam podziękowania za pomoc przy częściach Michałowi i Żuczkowi)

Auto ma aktualnie 61 tys przebiegu - to był jeden z powodów, dlaczego się na nie zdecydowałem. Ostatni wpis z Audi z marca tego roku przy przebiegu 59 tys, więc wszystko wydaje się być oryginalne Poza tym wnętrze i reszta mówi samo za siebie.

Do rzeczy jednak: 2.0 TFSI 200km, niestety jedna ośka. Przeglądając wcześniej forum nie wiedziałem jeszcze dlaczego niestety, jednak faktycznie wydaje mi się, że quattro to mógłby być dobry wynalazek w tym aucie Skrzynia s-tronic - cud techniki moim zdaniem. Jeździłem różnymi automatami, ale ta skrzynia daje radę (odpukać w niemalowane ) wyprzedze pytania - przy 59 tys wymieniony olej w skrzyni

Kółka 19 ori audi BBS speedline - na początku dość sceptycznie do nich podchodziłem, jednak po czasie stwierdzam, że dają radę. Rancik dałem do przepolerowania, żeby był full błysk a resztę pociągnąłem ponownie klarem dla poprawy efektu.

Czego mi brakuje? Mocy póki co OK, zobaczymy dalej..mogłoby być to quattro, ale w mieście jak się "normalnie" jeździ to tragedii nie ma poza tym to rzecz mniej przyziemna. Jestem oczarowany jak dotąd jazdą, wnętrzem itd, natomiast wiadomo brak rnsa Pożyjemy zobaczymy. Z zewnątrz wymieniłem lampki DRL na białe (nie ledy, na zdjęciu efekt coś słaby, natomiast faktycznie są bardzo zbliżone do barwy xenonu), ledy do podświetlenia rejestracji, grill jest od Żuczka, więc czarny połysk (na zdjęciach jeszcze ze znaczkiem quattro ) i ramki rejestracji. Mam w planach jeszcze chromowane końcówki wydechu (ktoś ma jakieś ciekawe alternatywy dla oryginału??)

Autko oczywiście totalnie dopieściłem, 2 x w tyg sam myje, woskuje i konserwuje skóry Takie już zboczenie, a w szczególności do ładnych aut

Koniec pisania, wrzucam fotki: