Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Wątek: MK II roadster

  1. #1
    Awatar Mario1122
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grau met.
    Posty
    24

    MK II roadster

    Witam wszystkich ponownie Raz już się przywitałem, jednak wtedy jeszcze bez "jeżdżącej" tt.

    Autko przywiozłem zza zachodniej granicy osobiście, było daleko, ale opłacało się. Lekko draśnięte w prawy przód, dlatego chwilę trwało, aż wyjechałem na ulice. Żadnych półśrodków - wszystko dopięte na ostatni guzik (tutaj również składam podziękowania za pomoc przy częściach Michałowi i Żuczkowi)

    Auto ma aktualnie 61 tys przebiegu - to był jeden z powodów, dlaczego się na nie zdecydowałem. Ostatni wpis z Audi z marca tego roku przy przebiegu 59 tys, więc wszystko wydaje się być oryginalne Poza tym wnętrze i reszta mówi samo za siebie.

    Do rzeczy jednak: 2.0 TFSI 200km, niestety jedna ośka. Przeglądając wcześniej forum nie wiedziałem jeszcze dlaczego niestety, jednak faktycznie wydaje mi się, że quattro to mógłby być dobry wynalazek w tym aucie Skrzynia s-tronic - cud techniki moim zdaniem. Jeździłem różnymi automatami, ale ta skrzynia daje radę (odpukać w niemalowane ) wyprzedze pytania - przy 59 tys wymieniony olej w skrzyni

    Kółka 19 ori audi BBS speedline - na początku dość sceptycznie do nich podchodziłem, jednak po czasie stwierdzam, że dają radę. Rancik dałem do przepolerowania, żeby był full błysk a resztę pociągnąłem ponownie klarem dla poprawy efektu.

    Czego mi brakuje? Mocy póki co OK, zobaczymy dalej..mogłoby być to quattro, ale w mieście jak się "normalnie" jeździ to tragedii nie ma poza tym to rzecz mniej przyziemna. Jestem oczarowany jak dotąd jazdą, wnętrzem itd, natomiast wiadomo brak rnsa Pożyjemy zobaczymy. Z zewnątrz wymieniłem lampki DRL na białe (nie ledy, na zdjęciu efekt coś słaby, natomiast faktycznie są bardzo zbliżone do barwy xenonu), ledy do podświetlenia rejestracji, grill jest od Żuczka, więc czarny połysk (na zdjęciach jeszcze ze znaczkiem quattro ) i ramki rejestracji. Mam w planach jeszcze chromowane końcówki wydechu (ktoś ma jakieś ciekawe alternatywy dla oryginału??)

    Autko oczywiście totalnie dopieściłem, 2 x w tyg sam myje, woskuje i konserwuje skóry Takie już zboczenie, a w szczególności do ładnych aut

    Koniec pisania, wrzucam fotki:














  2. #2
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Ślicznota ! To je to co lubię
    Jedyne słuszne skóry

  3. #3
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Gratuluję autka wnętrze bajka jak nówka z salonu

  4. #4
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Uuuaaa... Ale sztuka Jeździłby. Gratki!

  5. #5

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    ŻYRARDÓW
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    25
    Witam.
    Bardzo ładna TiTi widać że bardzo dopieszczona oj bardzo i oby tak dalej
    Pozdrawiam.

  6. #6
    Awatar Mario1122
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grau met.
    Posty
    24
    Dzięki Pieszczona jest i będzie taka już moja natura, nawet żona nie przepada ze mną jeździć ze względu na różne zboczenia jak ktoś ma jakieś ciekawe rozwiązanie na tylne końcówki to niech się podzieli

  7. #7
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Pytałeś Michała czy nie ma jakiś nakładek na te końcówki kiedyś Jambolek takie widziałem kupił a może coś polerowanego z kwasówki ktoś Ci dorobi...albo może polerka obecnych dałaby zadowalający efekt

  8. #8
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    No i znowu napiszę że podobają mi się błyszczące auta :d

    Sent from my m2 note using Tapatalk

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Krobia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    34
    Super Gratulacje))

  10. #10
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    śliczne auto, środek wymiata!

  11. #11
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Bardzo ładny egzemplarz, skóry ze zdjęć wydają się być w stanie idealnym. Felgi mi się bardzo podobają. Faktycznie końcówki wydechu do wymiany(tak jak wcześniej MaTTeusz napisał, Jambolek kupił w Audi ori nakładki na wydech. Chyba, że chcesz trochę podrasować wygląd, to załóż wydech z wyjściem na 2 strony. Gratuluję i życzę bezawaryjnej jazdy

  12. #12

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Patrząc na to TT po raz kolejny żałuję, że nie poszedłem w cabrio (zwiodła mnie trochę kanapa z tyłu na której pasażerowie siedzieli może 2-3 razy ale ... ta tu to naprawdę fajna sztuka, skóry chyba w najlepszym możliwym wydaniu, felgi BBS robią robotę więc nie rozumiem czemu musiałeś się do nich przyzwyczaić. Co do reszty silnik, skrzynia czy napęd no nie moja bajka ale nie znam tu nikogo kto wyciągnął TT z salonu dobraną taką jaką sobie wymarzył. Silnik ma ten plus, że pierwsze ponad seryjne koniki dopniesz już za stosunkowo niewielką kasę - ja w 3.2 u siebie tego nie mam, także pozostaje życzyć bezawaryjnej jazdy
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  13. #13
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Naprawdę ładny i zadbany egzemplarz. Jak to w życiu, często musi być coś za coś
    Gratuluję zakupu i życzę bezawaryjnej jazdy








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  14. #14
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    U la la !!!
    Piękna sztuka!
    Blonde Bandit in TT

  15. #15
    Awatar Mario1122
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grau met.
    Posty
    24
    Dzięki! Miło słyszeć, że autko się podoba, w dodatku, że naczekałem się na niego prawie cały sezon, żeby wyglądał jak z salonu W wielu wątkach pojawia się stwierdzenie, że autko można za nieduże pieniądze podrasować. Domyślam się, że zależy to od wielu czynników, ale ile kosztuje i co to jest za podstawowy zabieg(program?) chociaż rząd wielkości i czego można po tym oczekiwać? A może ktoś jest w stanie polecić kogoś zaufanego w kuj-pom?

Podobne wątki

  1. 3.2 VR6 DSG Roadster
    Przez Lexx w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 23-08-2015, 19:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •