Dzięki za sugestie Jaqob! Wiem co to nałóg - miałem 5 Jeepów, z tego dwa motane w teren Nie-koń-czą-ce się modyfikacje, zakupy, wybory, decyzje, weryfikacje w terenie, klękanie żelaza, ponowne zakupy itp, itd. Frajda jakich mało Uwielbiam to. Tym razem obiecałem sobie, że postaram się nauczyć tego auta. Bo ja samochody kocham, ale ich nie rozumiem i na nich się nie znam - prawie tak samo jak w relacjach z kobietami . Dlatego podchodzę do tematu łagodnie i bez ciśnienia. Teraz pojeździłem trochę Alfami Gtv z mocą 220 koni w niewysilonych V6, dopiero co kupiłem ośkę TT po programie na 190-200KM, więc minimalne pojęcie o tym czego oczekiwać po serii 225 i ewentualnie mniej kosztownych modach na 250 mam. Co będzie potem - kto wie? Jeśli pogoń za mocą mną owładnie to pewnie zaczaję się na MK2 V6 i pokręcę do 300+, a zmodzone już wtedy na np. 270KM Mk1 znajdzie nowego przyjaciela. Tak mi się TT spodobały, że chciałbym przy nich na nieco dłużej się zatrzymać, choć w szufladce z niezrealizowanymi marzeniami jest jeszcze Mustang i Challenger, ale to może na emeryturze