Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Przeskalowane tarcze z MPH NA KM/H

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Black
    Posty
    48

    Przeskalowane tarcze z MPH NA KM/H

    Otóż nurtował mnie od jakiegoś czasu temat tarcz prędkościomierza w mojej tt-tce z USA które posiadam w milach i km/h a wolałbym mieć jednak w wersji europejskiej.
    Zaciągałem języka czy wystarczy przełożyć po prostu z europejskiej wersji ale jednak nie da się, inne skalowanie.

    Natrafiłem na allegro na firmę która zajmuje się skalowaniem i profesjonalna produkcja takich tarcz zamienników do prędkościomierzy samochodowych.
    tutaj jej oferta z allegro http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1821698

    Sam chciałbym wymienić tarcze u Siebie i może ktoś jeszcze byłby zainteresowany to pewnie wystawiłby sprzedawca aukcje z takimi tarczami do tt-ki na allegro.

    Koszt tak jak widzę po aukcjach to ok 70 zl za tarcze + wysyłka

    Mam prośbę do osoby która posiada tarcze luzem w milach z licznika z duzym FIS-em, o zeskanowanie w rozdzielczości co najmniej 400 dpi i przesłanie na adres pom89arancz@o2.pl
    z góry dziekuje za pomoc nie tylko mnie pewnie
    Ostatnio edytowane przez pom89arancz ; 14-08-2015 o 22:08

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    400
    Rocznik
    1990
    Kolor
    LY7M
    Posty
    1
    Czesc tez mam licznik w MPH z anglika i potrzebuje tarcze w KMH mam juz rozebrany caly licznik moge wyslac im do zrobienia na wzor tarczki dla nas w KMH
    dzwonilem nie ma problemu zrob mi tylko fotke licznika i wyslij na PW albo na email wruk1d2@op.pl
    Ostatnio edytowane przez kerst ; 23-02-2016 o 18:41

Podobne wątki

  1. tarcze ?
    Przez xylo w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-01-2009, 21:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •