Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
A czemu napisales w temacie ze "nie przegub"?? jezeli zrobiles lozysko na amorze i sprezyna siedzi w lozu amortyzatora i prawidlowo zlozyles caly mcperson to nie moze nic strzelac poza przegubem.. tam nic juz nie zostalo, masz tylko drazek kierowniczy ktory nie strzela i sworzen dolny ktory tez nie wydaje takich dzwiekow.. wiewiorandrzej sugerowal lozysko w piascie i mocno obstawal przy tym.. hmm.. szczerze mowiac dosc dlugo robie przy autach i nie spotkalem sie ze strzelajacym lozyskiem piasty.. ale juz tylko to zostalo.. choc nie powinno.. a pojawia sie charakterystyczne buczenie przy wchodzeniu w winkle?? jesli tak to w ktora strone??
Jest to strona prawa.
Przegub wymieniłem tydzień temu. Sworzeń wymieniony 6 mieś temu. Łożysko wymienione też wtedy bo tak jak mówisz buczało przy jeździe ale po wymianie do tera już nie. Zobaczę jeszcze raz chyba na ta sprężynę bo taki dźwięk podobny jak by sprężyna przeskakiwała choć znajomy mówił że sprężyna to nie może być raczej. Możliwe że by sprężyna strzelała na postoju skręcając kołami? Dzisiaj patrzyliśmy i jak stałem autem i skręcałem to po strzelało przez chwile i ustąpiło na chwile. Później przejechałem autem kawałek i znowu tak samo .