Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Wątek: Srebrna TT 1.8T OEM+ „Oliczek Line”

  1. #16
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Nie przesadzajmy, tych elementów nigdy nie jesteś w stanie sprawdzić w aucie przy kupnie...koledze jak widze poszedl alternator a nie silnik wybuchł...

  2. #17

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Witam.
    W 99% to wina regulatora napięcia, a 1% to alternator. Też kupiłem (200 zł z wysyłką) po regeneracji alternator z roczną gwarancją, ale było brak sprzęgła na kole pasowym i to był powód, aby założyć stary alternator z drugim regulatorem i lampka zgasła. Teraz jest OK.
    Pozdrawiam.

  3. #18
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Tak, w dużej części przypadków to regulator i/lub jego szczotki ..
    Trochę musztarda po obiedzie ( rozumiem że potrzebna była szybka akcja ) ale w dziale Zrób to sam jest opis jak wymienić regulator








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #19
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    No, akcja była bardzo szybka - mechanik zakończył wymianę alternatora na 3 minuty przed końcem pracy serwisu Przy okazji polecam elektrostart.pl w Wawie - może nie jest tanio, ale - jak twierdzą - mają na stanie zregenerowane alternatory do wszystkich modeli aut. Nie żałuję zakupu - moja TT ma być maksymalnie polegalna, więc nie mogę pozwolić sobie na zabawę typu "teraz wymienię regulator, a jak będzie problem to w przyszłym tygodniu szczotki itp." Kupiłem i na rok-dwa powinien być spokój.

    Dla jasności - to jest topic, w którym będę omawiać zdarzenia z moją TT-cią. Nie ma na celu marudzenia, że "miała być igła bo forumowa, a wyszły problemy". Owszem, jak jutro padnie silnik albo turbo to będę zakup reklamował. Oczywiście, jak coś wychodzi po 300 km od zakupu to naturalnie, że zakłada się iż poprzedni właściciel pewnie o problemie wiedział. Ale nie mam pewności więc się Daniela nie czepiam o to - zresztą mnie w czasie drogi do Wawy nic się nie zaświeciło.

    Z rzeczy pozytywnych - zmiana opon była strzałem w 10, inne prowadzenie i jednak poczucie, że w razie deszczu Oliczek nie będzie zwiedzać terenów zielonych

    @maciej22.86 - zły moment, za dużo zakupów ostatnio bo może byśmy się dogadali Trochę trudny moment na sprzedaż roadstera (jesień idzie), no i kolor mniej popularny w kategoriach "prezent dla kobiety" Jeśli tylko mogę Ci delikatnie zasugerować ostrożność w deklaracjach absolutnej technicznej sprawności Twojego auta.....chyba, że dajesz pełną gwarancję na ewentualne usterki

  5. #20
    Awatar czarodziej6969
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    134
    Czasu już trochę upłynęło, jak się spisuje TeTete?

Podobne wątki

  1. Srebrna TT quattro by Sorprop
    Przez Sorprop w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 16-12-2020, 19:36
  2. Srebrna TT - OEM 180 FWD
    Przez Sodi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-10-2016, 15:08
  3. wilk28 - kolejna srebrna TT 1.8T 98r
    Przez wilk28 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-02-2015, 12:24
  4. Witam - srebrna TT Q225
    Przez MichalTT w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-05-2008, 08:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •