Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Wątek: Audi TT by kld

  1. #1
    Awatar kld02
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bochnia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17

    Audi TT by kld

    Witam wszystkich chciał bym sie pochwalić moim nabytkiem jakim jest audi TT 1.8t 180km rocznik to 2000/2001. Jak na razie samochód jest w pełni seryjny poza alusami lecz w miarę możliwości bedzie sie to stopniowo zmieniać mam wiele planów zwiazanych z tym samochodem i postaram sie dokumentowac wszystkie zmiany na forum.







  2. #2
    Awatar Tomie1986
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Zielona
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    194
    ładna lalka podobają mi się czarne półskóry, tylko koła do wymiany choć to rzecz gustu

  3. #3
    Awatar kld02
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bochnia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    Na takich kołach już stała jak kupiłem, myślę nad pomalowaniem srodka na czarno a na rancie polerke zrobić zeby ładniej sie swieciły ale to gdy zdecyduje sie na malowanie dachu na czarno czego jeszcze nie jestem w 100% pewien.

  4. #4
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    zniweluj dziurę na fotelu bo aż razi...

  5. #5
    Awatar kld02
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bochnia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    Jak bym znał jakis sposób na naprawienie tej dziury to bym to zrobił a do tapicera nie oddam całego fotela żeby zrobił mi dziurkę 0,5cm bo mi się to nie opłaca

  6. #6
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    A mi sie felgi podobaja , tylko musisz cos z ta dziura zrobic

    Gratuluje

  7. #7
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez kld02 Zobacz posta
    Jak bym znał jakis sposób na naprawienie tej dziury to bym to zrobił a do tapicera nie oddam całego fotela żeby zrobił mi dziurkę 0,5cm bo mi się to nie opłaca
    gumą do żucia zaklej jak Ci sie nie opłaca tapicer,złotymi nićmi u Ciebie szyją?
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 26-06-2012 o 05:38

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Felgi to faktycznie rzecz gustu , myślę że znacznie lepiej będą sie prezentować po zabiegu jaki planujesz
    Dziursko faktycznie razi

    Poza tym gratuluję furki i czekamy na zapowiadane modyfikacje ..








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez kld02 Zobacz posta
    (...) a do tapicera nie oddam całego fotela żeby zrobił mi dziurkę 0,5cm bo mi się to nie opłaca
    Nie zgodzę się z taką myślą. Niby wymarzona fura, a szpetnej dziury nie załatasz?

  10. #10
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    ja w samochodzie na handel niwelowałem taką dziurę bo wstyd było komuś coś takiego sprzedać chyba,że chcesz przy sprzedaży napisać niepalący kierowca

  11. #11
    Awatar kld02
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bochnia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    Ta dziura nie jest wypalona od papierosa. A do tapicera nie oddam bo jak sie pytałem o koszty to powiedział ze musi sciagnac cała alcantare i z tego co pamietam duzo by mnie to kosztowało a mam ważniejsze wydatki w samochodzie niż 0,5cm dziura.

  12. #12
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Auto bardzo ładne, felgi też mi się podobają, chociaż pomysł z pomalowaniem środka w jakiś kolor może być trafiony (niekoniecznie musi być to czarny ).
    Co do fotela, osoby które piszą tutaj o załataniu dziury o średnicy 0,5cm, oddaniu do tapicera i o tym jaka to jest błahostka chyba nie mają pojęcia o tym co piszą. Żeby to naprawić należy po pierwsze zamówić w ASO materiał którego cena przewyższa wartość fotela w dobrym stanie znalezionego na allegro (1m2 około 500zł). Następnie oddać auto do tapicera który też za darmo tego nie zrobi, a do końca nie wiadomo czy będzie to wyglądało profesjonalnie. Dlatego ja polecam poszukać na allegro fotela w dobrym stanie (może być z anglika) i wymieniać cały fotel, ewentualnie możesz poszukac zawsze tylnej kanapy w czarnej alcantarze i materiał z niej wykorzystać na przeszczep do swojego fotela. W innym wypadku się to po prostu nie opłaca.

  13. #13
    Awatar kld02
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bochnia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Auto bardzo ładne, felgi też mi się podobają, chociaż pomysł z pomalowaniem środka w jakiś kolor może być trafiony (niekoniecznie musi być to czarny ).
    Co do fotela, osoby które piszą tutaj o załataniu dziury o średnicy 0,5cm, oddaniu do tapicera i o tym jaka to jest błahostka chyba nie mają pojęcia o tym co piszą. Żeby to naprawić należy po pierwsze zamówić w ASO materiał którego cena przewyższa wartość fotela w dobrym stanie znalezionego na allegro (1m2 około 500zł). Następnie oddać auto do tapicera który też za darmo tego nie zrobi, a do końca nie wiadomo czy będzie to wyglądało profesjonalnie. Dlatego ja polecam poszukać na allegro fotela w dobrym stanie (może być z anglika) i wymieniać cały fotel, ewentualnie możesz poszukac zawsze tylnej kanapy w czarnej alcantarze i materiał z niej wykorzystać na przeszczep do swojego fotela. W innym wypadku się to po prostu nie opłaca.
    W końcu jakaś normalna wypowiedz osoby która ma pojecie o kosztach zrobienia tej dziurki dziękuje ci bardzo bo może w końcu zejdą z komantowania 0,5cm dziurki w fotelu a zaczna komentowac mój samochód. Kolor na środek alu jeszcze nie jest wybrany mysle nad czarnym bo by ładnie współgrał z czarnym dachem, jest wille swietnych kolorów ale niewiele pasuje do srebrnego

  14. #14
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    Ludzie dajcie spokój czlowiekowi z tą dziurą, piszecie jakby to była najważniejsza część samochodu, ważniejsza od blach, silnika itd. aż głupio świadczy to o forum jak nową osobę atakujecie takimi bzduraaaaaaaaaaaaaami!

  15. #15
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Samochodzik bardzo ładnie wygląda!
    Te felgi bardziej mi pasują do jakieś starszej BMki, ale po zmianie powinno być zdecydowanie lepiej! A tą pierdołą się nie przejmuj, bo to mały pikuś
    Życzę powodzenia w dalszych przeróbkach i przyjemności z jazdy! Mam nadzieje, że w najbliższym czasie też będę mógł się pochwalić
    Ostatnio edytowane przez miskof ; 26-06-2012 o 13:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •