Pokaż wyniki od 1 do 15 z 40

Wątek: TT 180 i LPG

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    00
    Kolor
    LY7W
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    To spalanie 15 L to według mnie bardzo dużo .Ja jak pisałem w innym temacie spala mi 10 L, jazda po mieście i na trasie ,
    Wybacz ale 225 pali 12-13L benzyny po mieście więc raczej nie spali mniej gazu

  2. #2
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez didi Zobacz posta
    Wybacz ale 225 pali 12-13L benzyny po mieście więc raczej nie spali mniej gazu
    Wporzadku myślałem ze masz oske
    Using Tapatalk

  3. #3
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    U mnie siedzi świeża instalacja LPG KME, więc jeszcze nie wypowiem się tak profesjonalnie w temacie, ale jak na razie odpukać nie odnotowałem żadnych problemów. Spalanie w trasie poniżej 8 litrów LPG (7.6 - 7.8 - jazda przepisowa). Miasto: 9-12l LPG. Instalację założona została niespełna dwa tygodnie temu i tak pojechałem na wakacje Zrobiłem 1200 kilometrów (700 trasy i 500 takiego "bujania się" w pobliżu) i nie odnotowałem żadnych spadków mocy. Bardzo ładnie silnik pracuje, a za instalację dałem 2200 zł. Jak będzie dalej czas pokaże

    Z technicznych kwestii:
    reduktor - Silver
    wtryskiwacze - Certools

  4. #4
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez didi Zobacz posta
    Wybacz ale 225 pali 12-13L benzyny po mieście więc raczej nie spali mniej gazu
    Zgodzę się ale wynik 13 litrów w Poznaniu przy kozystaniu z tego co mam pod maską to raczej mało wykonalne. Przy mojej jeździe spała mi około 14 a nawet 15 na setkę. Oczywiście można zejść do tych 12 litrów tylko po co. Trzeba korzystac z tego co mamy mi 12-13 to wychodzi na jeździe mieszanej a mój rekord to ponad 16 tylko przepisowa jazda to nie była.

  5. #5

    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    00
    Kolor
    LY7W
    Posty
    57
    Cytat Zamieszczone przez Cuma9 Zobacz posta
    Zgodzę się ale wynik 13 litrów w Poznaniu przy kozystaniu z tego co mam pod maską to raczej mało wykonalne. Przy mojej jeździe spała mi około 14 a nawet 15 na setkę. Oczywiście można zejść do tych 12 litrów tylko po co. Trzeba korzystac z tego co mamy mi 12-13 to wychodzi na jeździe mieszanej a mój rekord to ponad 16 tylko przepisowa jazda to nie była.
    Do pracy mam ledwie 15km 50/50 miasto/trasa i takie spalanie mi wychodzi, a przy zabawie wiadomo co sie dzieje w baku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •