Witam wszystkich posiadaczy i ekspertów AUDI TT.
Właśnie zacząłem przygodę z tym autkiem i muszę parę rzeczy porobić. W związku z tym piszę tutaj i zwracam się do was o radę.
1. Pierwsza sprawa to HALDEX - na VAGu wywaliło mi kod błędu związany z poślizgiem sprzęgła. Możliwe jest że nie wymieniany olej był i padł. Czy trzeba wymieniać wszystko? Czyli pompę, most oraz sterownik? Czy wystarczy tylko któryś z części składowych HALDEXa wymienić?

2. Na silniku wyskoczył mi błąd zbyt niskiego doładowania turbo. Auto niby przyspiesza jakoś tam, ale dopiero od ponad 5 tys. obr. ale nie sądzę żeby tak małe auto o takiej mocy tak przyspieszało, nie jest to 225km. Poza tym turbo dziura ok 3 sek. ze masakra. Żadnego dymu czy nadmiernego świstu. Pytanie: czy może być turbina do regeneracji? Słyszałem o tych turbinach że padały 1 na 1000. Być może coś innego jest przyczyną tak niskiego ciśnienia doładowania i tym samym słabej mocy.

3. Dzisiaj właśnie wyskoczyła mi kontrolka Air Bag pod czas jazdy i nie gaśnie. Jutro zobaczę może zgłupiała i jutro zniknie, a jak nie to co robić?

Z góry dziękuję za pomoc