Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: A3 1.8TQ 180KM vs 150KM FWD

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    3City
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    53

    A3 1.8TQ 180KM vs 150KM FWD

    Dzisiaj tak dla testu ustawiłem się z kumplem na małe starcie bardzo lajtowe i prowizoryczne ale jakoś to wyszło. Szczerze mówiąc mało satysfakcjonując.

    Dzisiejsze zabawy:
    4 przejazdy: 2x rolka 40km/h 2 bieg i 2x z miejsca
    Moje 1.8TQ (seryjnie 150 - wgrana mapa z wersji 180, jego czysta seria 150).
    4x przegrałem. Zawsze do końca 2 biegu i trochę 3 przed nim a potem mi odjeżdżał - nie dużo ale jednak.
    Co dziwne wcześniej temp otoczenia była ok 0-5 stopni to za każdym razem byłem z przodu nie ważne czy rolka czy z miejsca (z miejsca nawet nie było o czym gadać ale było mokro i przewaga quattro).

    PS. Jeżeli ma ktoś jakieś podobne doświadczenia albo jakiś filmik 180 Q vs FWD 150 to możecie podrzucić jestem ciekaw czy to u mnie coś nie hallo (turbo już nie domaga czy o co chodzi).

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubuskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    543
    Przy tych samych autach tylko z inną mocą z miejsca powienieneś wygrywać prawie zawsze, z rolki już nie tak bardzo gdyz to tylko 30km zrobionych programem nie na częściach więc mniejsza masa fwd i to ze cala moc idzie na jedna oś powoduje ze mozesz dostac bęcki z rolki.

    Moja diagnoza jako średnio wtajemniczonego xD to słaba mapa, albo auto w jakiś sposób nie domaga.
    Zrób logi i wstaw na forum w odpowiednim dziale, spece od logów zaraz ci powiedzą jak twoje autko lata

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    3City
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    53
    Co najlepsze parametry w logach są praktycznie identyczne jak kilka miesięcy wcześniej kiedy to ja nie ważne czy z rolki czy z miejsca wygrywałem. Z miejsca jeszcze rozumiem bo było trochę mokro wtedy to quattro robiło robotę i to dużą ale wcześniej z rolki nie miał najmniejszych szans zawsze odchodziłem nawet jak był kawałek przede mną a teraz ta 150KM A3 mi z rolki i z miejsca odjeżdżała, ani u niego ani u mnie nic w sumie się nie zmieniło. (oprócz dużej temp w dolocie u mnie blisko 80 stopni - może to jest problem), ale on cooler też ma seryjny czyli temperatury też powinny być wysokie. Jakby ktoś miał taki filmik albo doświadczenie 180 AWD vs 150 FWD to będę wdzięczny za podesłanie/opisanie sytuacji.

Podobne wątki

  1. proszę o interpretacje logów 1.8 t aqa 150km
    Przez loczkin007 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-12-2012, 17:35
  2. audi tt (1.8l 180km) vs nissan qashqai (2.0 150km)
    Przez alek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-08-2010, 21:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •