Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 136

Wątek: Audi TT 1.8T 180KM 2000 r.

  1. #106
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Przyznam że dość odważny pomysł Rozglądałeś się czy ktoś już tego wcześniej nie przerabiał? Wydaje mi się że z tylną kanapą może być ciężko, ale do odważnych świat należy Kiedy planujesz to ogarniać? Trzymam kciuki i czekam na efekty. Pozdrawiam!
    Widziałem jeden taki projekt w Anglii, więc się da Generalnie, jeszcze nie zadecydowałem co będzie z tylną kanapą, i czy po prostu nie zostaje ori, bo moim zdaniem te fotele z MK2 ogólnie pasują do wnętrza i nie zaburzają niczego

    Pierwszy plan to wyjąć fotel pasażera, zaprojektować "przejściówkę", a potem zrobić już tą przejsciówkę Chciałbym się z tym uwinąć jeszcze w tym roku, ale to dopiero czas pokaże W każdym razie dzisiaj rano pytali się mnie w domu, czy spałem jeszcze na łóżku, czy już na nowych fotelach

  2. #107
    Awatar szczygiel
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    104
    Znowu aż takie wygodne chyba nie są by na nich spać Mam zacnego kadeciaka, w którym już dopasowywałem recaro, da się, ale tam więcej miejsca, dłubania, mierzenia i dobre wiertło do metalu Ciekaw jestem efektu końcowego i nie zapomnij o wysokości siedziska, bo wbrew pozorom to istotna sprawa, no ale wszystko da się później przerobić, tylko to wyciąganie fotela z auta i przymiarki skutkują czasem porysowaniem lakieru. Trzymam kciuki, że u Ciebie będzie idealnie i za pierwszym razem.

  3. #108
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-...tml#651e7cad5d

    Może zadzwoń podpytać o patent z fotelami

  4. #109
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-...tml#651e7cad5d

    Może zadzwoń podpytać o patent z fotelami
    Dzięki

    Powiem Ci, że jeden fotel już siedzi na miejscu, na drugi nie starczyło czasu w weekend. Jak będzie komplet to się pochwalę na forum

  5. #110
    Awatar Nicolas905
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    560
    Super czekamy na fotki z efektów pracy

  6. #111
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Z racji zbliżającej się zimy, wpadły zimówki Continentale Wintersport z alufelgami 16. To z tych modów na minus, no ale cóż - zima I tak wygląda lepiej niż się spodziewałem Moje letnie 18stki poszły do malowania, więc sezon wiosenny rozpocznę ze świeżutkimi felgami, bo jazda po Paryżu za poprzedniego właściciela dała im nieco w kość



    No i nareszcie mam fotele z MK2 !!!
    Więcej na ten temat w tym wątku:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...806#post254806








  7. #112
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    nooo jak dla mnie to elegancko, mi się podoba i myślę że taniej wychodzi niż obszycie na zamówienie starych foteli ... chyba że jestem w błędzie (bo nie wiem ile komplet foteli może kosztować z MK2)

  8. #113
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    nooo jak dla mnie to elegancko, mi się podoba i myślę że taniej wychodzi niż obszycie na zamówienie starych foteli ... chyba że jestem w błędzie (bo nie wiem ile komplet foteli może kosztować z MK2)
    A to zależy, często za drobne regeneracje życzą sobie od 200 zł za fotel. Często w tej cenie można spokojnie dostać cały fotel (Malisz ostatnio wyhaczył cały za 80zł). Fotele z MK2 są dosyć drogie na ogół, ale ja od początku roku zakładałem, że uda wyrwać mi się coś taniego

    I tak na marginesie jeszcze podlinkowuję ponownie zdjęcie setupu zimowego, bo mi jakiś kwiatek wyskoczył na forum :O Coś tinypic nie działa poprawnie, bo na ich stronce wyświetla się tak jak powinno...



    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mała zapowiedź tego, co będzie w lato, czyli felgi wróciły po regeneracji Teraz tylko czekamy na lato. Zdecydowałem się bezpiecznie pozostać przy oryginalnym kolorze



    No i na ten rok koniec modów Myślę jeszcze nad zmianą systemu audio, znowu coś dotykowego koło 7 cali, ale na razie jestem na etapie obmyślania co tutaj ma być i jak to ma działać.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Z modów wizualnych wpadło ledowe oświetlenie tablicy rejestracyjnej W zasadzie mod troszkę przypadkowy, ponieważ połamałem uchwyty starej lampki, a jedna nowa w ASO kosztuje 58 zł (ja wszystko rozumiem, no ale jak dla mnie prawie 120 zł, za kawałek plastiku to już przesada). Przyszły nowe oprawki z ledami, a ja w między czasie rozglądam się za znalezieniem oryginalnej jednej oprawki.





    Dojdzie jeszcze zaślepka US na zderzak przedni (jeszcze raz dzięki wielkie michal26 ), ale to już na wiosnę Tylnego zderzaka US
    nie mogę nigdzie dorwać, więc poszukiwania nadal trwają.



    Co do systemu audio, to tak jak kiedyś już wspomniałem będzie zmiana Priorytet to niezła jakość dźwięku, ale też i multimedialność pokroju MMI z nowszych modeli Audi To też pokażę na wiosnę, bo prace trwają

  9. #114
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Jeżeli to ori zaślepka od a3 to ponoć jest problem z montażem bo zderzak od 8n jest z bardzo wypukły
    Jeżeli to ori od 8n to co innego
    Widziałem ostatnio zderzak tył 8n US na alle (też szukam), ale nie było tel, wysłałem meila, ale brak odpowiedzi

  10. #115
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez omerta Zobacz posta
    Jeżeli to ori zaślepka od a3 to ponoć jest problem z montażem bo zderzak od 8n jest z bardzo wypukły
    Jeżeli to ori od 8n to co innego
    Widziałem ostatnio zderzak tył 8n US na alle (też szukam), ale nie było tel, wysłałem meila, ale brak odpowiedzi
    To pewnie ten sam, co ja patrzyłem, udało mi się dorwać telefon, ale zderzak był już sprzedany

    Co do zaślepki to ori US (i faktycznie jest dosyć wypukła) - szła do mnie prosto z Niemiec

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    To już tak na pożegnanie zimy

    Zdjęcia sprzed 2 tygodni. Byłem na urlopie - najpierw okolice Białej Podlaskiej i odwiedziny babci i rodzinki (nic nie odśnieżali, jeździło się po zamarzniętym śniegu, zaspach itp), później tydzień w Szklarskiej Porębie (śnieg i strome najazdy). Jestem pozytywnie zaskoczony Continentalami Winter Sportami - miałem wrażenie, że autem wjadę wszędzie









    Z góry przepraszam za brudne auto, ale mrozy -20 skutecznie uniemożliwiały jakiekolwiek mycie

    Obecnie jestem na etapie szukania nowych opon na lato, bo pogoda już się poprawia, a ja już nie mogę jeździć na tych 16stkach Co jak co, ale TT musi mieć duże felgi
    Z innych spraw to szukam w Łodzi i okolicach zakładu do detailingu całości - grunt, żeby nie było za drogo, ale porządnie Mój szef będzie wybierał się z Infiniti na jakieś "spa", więc podejrzewam, że się z nim zabiorę, o ile nie krzykną za detailing więcej nie wart jest cały mój samochód

  11. #116
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Co do detalingu powołaj się w ERBE DETALING ŁÓDŹ na mnie, może Radek zaoferuje coś konkretnego napewno będziecie zadowoleni

  12. #117
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187


    Krzysiu bardzo ładnie się prezentuje te podświetlenie tablicy

    no i te zdjęcie też mi bardzo przypadło do gustu, ładne kolorki

  13. #118
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Przyszła wiosna, przyszły też letnie buciki po malowaniu i nowe opony










    Dodatkowo, do środka zawitał też tablet



    Cały opis w tym wątku:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...663#post265663

  14. #119
    Awatar przemode
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Radomsko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta

    Dodatkowo, do środka zawitał też tablet
    Można zapytać co to za uchwyt do tego tabletu ?

  15. #120
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez przemode Zobacz posta
    Można zapytać co to za uchwyt do tego tabletu ?
    Tak jak napisałem na końcu posta, zapraszam tutaj:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...663#post265663

Podobne wątki

  1. Schemat podłogi w AUDI TT 2000 1.8T
    Przez pawel.jaronko w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-11-2008, 05:35
  2. AUDI TT COUP? 2WD 2000-ze 180 na 265 ps...
    Przez Cezary Magier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2002, 17:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •