Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 136

Wątek: Audi TT 1.8T 180KM 2000 r.

  1. #61
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Wójto.WRA Zobacz posta
    Widze, że nie jestem sam jeżeli chodzi o jeżdzącą osłone po asfalcie
    Jakbyś widział moją minę jak usłyszałem jakiś huk pod spodem :O Myślałem, że mi dosłownie opona wystrzeliła Nawet mikrostyk w drzwiach pasażera naprawił się ze strachu

  2. #62
    Awatar Wójto.WRA
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Zalesie/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2++
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Jakbyś widział moją minę jak usłyszałem jakiś huk pod spodem :O Myślałem, że mi dosłownie opona wystrzeliła Nawet mikrostyk w drzwiach pasażera naprawił się ze strachu


    Hahahaah ja też byłem w szoku , cały czas jeżdże z paskiem elastycznym . Może wreszcie wjade na kanał bo ręke ciężko mi teraz przełożyć pod zderzakiem ehh ten gwint xd

  3. #63
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Te osłony to chleb powszedni.
    W 8J też się kiedyś z taką pożegnałem wbrew własnej woli. Podobnie jak w AUDI A8 D3 i AUDI A5.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #64
    Awatar Wójto.WRA
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Zalesie/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2++
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Te osłony to chleb powszedni.
    W 8J też się kiedyś z taką pożegnałem wbrew własnej woli. Podobnie jak w AUDI A8 D3 i AUDI A5.
    W BMW e36 zgubiłem razem z chłodnicą klimy xd xd

  5. #65
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Odchodząc w bardziej twórcze klimaty, taki oto obrazek mi ostatnio brat sprezentował


  6. #66
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta

    Coś ta prawa strona łatana, ale generalnie trzyma się kupy

  7. #67
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    W końcu udało mi się wyrwać trochę wolnego czasu i wymienić grill na poliftowy (jeszcze raz wielkie dzięki kolego ICE ). Mój stary wyglądał dosyć słabo (powiem szczerze - źle go pomalowałem)
    Patrzę sobie na pogodę w sobotę - ładnie to pomyślałem, że wyjadę z garażu i wymienię na podwórku. Pech chciał, że później zaczęło lać. Ja już trzeci raz bawię się z tym zderzakiem i znowu miałem problem z odkręceniem po stronie intercoolera. Przy okazji poprawiłem spasowanie (które nadal nie jest idealne, ale jest lepiej)

    Oto efekt:






    Udało mi się też wyrwać w końcu w rozsądnej cenie osłony pasa przedniego i nareszcie mam komplet pod maską



    Teraz maska gorzej się zamyka, ale jak montowałem maskę w ubiegłym roku, to nie ustawiałem jej pod te plastiki

    Z pierdół ogarnąłem w końcu plątaninę kabli w aucie (videorejestrator, antena GPS do radia). Muszę jeszcze zamontować sobie mikrofon, bo ten w radiu słabo się nadaje do rozmawiania. A z poważniejszych spraw muszę jeszcze zająć się N112, bo VAG wyrzuca mi jego błąd.

  8. #68
    Awatar red5555
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Danzig
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    217
    no jednak zauważalnie odstaje po lewej stronie zderzak / maska

  9. #69

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Znacznie lepiej wygląda. Popraw zderzak i będzie bajka Jeszcze carbonowe klamki.

  10. #70
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Jeśli chodzi o podłogę pod silnikiem, miałem to samo. Strzał, huk jakby opona wystrzeliła. Wysiadam na obwodnicy chodzę dookoła i nic. Patrzę pod auto a tu podłoga wisi przodem w dół.

  11. #71
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    W końcu przyszedł czas na powitanie wiosny









    Niestety, ostatnio moja TTtka przegrała z metalowym słupem, kiedy parkowałem pod Politechniką Kompletnie nie wiem jak ja to zrobiłem, no ale stało się, trzeba będzie zrobić - niestety nie obędzie się bez zespawania tego miejsca i pewnie szpachli






  12. #72
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    no no no ładnie się prezentuje a co to za radyjko ?

  13. #73
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    no no no ładnie się prezentuje a co to za radyjko ?
    NaviHeaven NA-7395BT
    - bluetooth (a tutaj mam problem, bo zamontowałem mikrofon, ale słychać go dosyć słabo (mikrofon komputerowy), więc jakby ktoś miał sugestię, jaki mały mikrofon zakupić, żeby zbierał dobrze mój głos, będąc umiejscowionym w podsufitce, to byłbym wdzięczny)
    - obsługa kart SD
    - usb
    - wyjście cinch na kamerę cofania
    - nawigacja (zainstalowana automapa)

    Wiesz, takie RNS-E dla w ubogiej wersji

  14. #74
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Fajnie to radio wygląda Szkoda uszkodzenia, ale czasem i bywają takie konsekwencje parkowania w mieście Na pocieszenie napiszę Ci, że moim pierwszym autem Renault Clio obtarłem pół auta stwierdzając wcześniej, że po co zwalniać przy wjeździe w bramę

  15. #75
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Tomasso Zobacz posta
    Fajnie to radio wygląda Szkoda uszkodzenia, ale czasem i bywają takie konsekwencje parkowania w mieście Na pocieszenie napiszę Ci, że moim pierwszym autem Renault Clio obtarłem pół auta stwierdzając wcześniej, że po co zwalniać przy wjeździe w bramę
    Dzięki za miłe słowa Wiesz, najbardziej boli fakt, że muszę ingerować w blachę, jakby to była część wymienna to bym wolał wymienić, a tak to trzeba wyciągać, szpachlować, itp

    A z kolei dzisiaj dziękuję za miłe spotkanie z MaTTeuszem i Kaarle













    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Błotnik tylny pomalowany Oczywiście doszło do tego cieniowanie na drzwiach + malowanie części progu, bo on też nieco ucierpiał. Następnym razem muszę bardziej uważać przy parkowaniu:





    Dodatkowo doszedł spolerowany prawy reflektor. Teraz wygląda dużo lepiej niż wcześniej





    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Nareszcie prawe drzwi się odezwały na FISie
    AcidTT mi mówił, że w 15 minut dam radę wymienić mikrostyk. I faktycznie dałem radę, tylko obudowę mikrostyka założyłem na odwrót i zauważyłem to dopiero jak złożyłem całe drzwi Jak rozbierałem znowu ten mikrostyk to mi wypięła się sprężynka z tą malutką kotwicą w fabrycznym mikrostyku... Ile ja się namęczyłem, żeby to założyć ponownie... Ale działa!



    Przy okazji zaczęło mi coś stukać w zawieszeniu. Pojechałem dzisiaj na szarpaki, a tu brak luzu, wszystko w normie. Po rozbujaniu auta diagnosta zauważył luz na lewej tulei gumowej drążka stabilizatora. Gumy obydwie już dzisiaj kupiłem, pozostaje je wymienić.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    Dzisiaj mija mi pierwszy roczek od kupna auTTka W zasadzie ten dzień był jakiś miesiąc wcześniej, ale jak wiecie auto musiałem najpierw poskładać do kupy

    Nie jest to jakiś specjalny projekt, nie ma tu tuningu, jaki prezentują koledzy w innych postach. Jest to po prostu moje auTTko marzeń
    Rozpiskę wydatków na początek opisałem już tutaj (bo pakiet początkowy, nie licząc błotników, lampy, itp też musiał być, rozrząd; zawieszenie było robione tuż po złożeniu samochodu) Rozpiszę tutaj co i ile wydałem przez ten rok.
    -->sonda lambda - 98 zł
    -->naprawa przerywacza kierunkowskazów - 16 zł (wymiana uszkodzonego przekaźnika)
    -->wymiana mikrostyku drzwi pasażera - 15 zł
    -->radio NaviHeaven - 440zł
    -->wymiana grilla na poliftowy - 225 zł
    -->malowanie prawego błotnika, progu + cieniowanie na drzwiach (obcierka parkingowa) - 400 zł
    -->wymiana czujnika klimatyzacji - 56 zł (rozszczelnił się i wyleciał cały czynnik)
    -->sprawdzenie szczelności + nabicie i odgrzybienie klimatyzacji (po awarii wspomnianej wcześniej) - 200 zł

    Do tego dochodzi oczywiście przegląd (160 złotych z racji LPG) i ubezpieczenie (780 złotych - podwyżka o 20 złotych w stosunku do roku wcześniej, co mnie zdziwiło, bo jak do tej pory co roku płaciłem jednak mniej, w każdym razie jest to i tak najtańsza oferta na rynku).

    Co do paliwa, to również prowadzę rozpiskę wydatków, czy to była Corsa, Audi 80, czy TTtka, zawsze mam wszystko pod kontrolą
    Zakupiłem przez rok 889 litrów LPG za kwotę 1555 złotych, a przejechałem przez ten rok nieco ponad 9000 tysięcy kilometrów, co daje średnie spalanie LPG na poziomie 9,7 litra

    Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Wydatki, jak wydatki - były to kwestie typowo eksploatacyjne. Oby dalej mi tak bezproblemowo służyło





    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dzisiaj wieczorem przywiozłem od lakiernika zderzak. Wszystko poszło do pokoju, bo stwierdziłem, że w garażu mi się porysuje
    Na przód idzie teraz zderzak z pakietu Caractere + dokładka US (dokładka pochodzi od Audi S3), którego w końcu udało mi się znaleźć
    Do tego oklejone plastiki, żeby mi się przyjemniej maskę otwierało





    Kupiłem też dokładkę tylnego spoilera, która poszła dzisiaj do mojego lakiernika. Ostatnio malował Cuprę, więc dokładka pójdzie w kolor z palety Seata, kwestia tylko, czy ma być mat/półmat, czy czarny połysk, ale to muszę się jeszcze zastanowić. Dokładka pochodzi z polskiej firmy TC Autodesign (robią na zamówienie, trzeba czekać około tygodnia na wykonanie), pasuje nawet całkiem dobrze, pozostaje tylko kwestia jej pomalowania.


Podobne wątki

  1. Schemat podłogi w AUDI TT 2000 1.8T
    Przez pawel.jaronko w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-11-2008, 05:35
  2. AUDI TT COUP? 2WD 2000-ze 180 na 265 ps...
    Przez Cezary Magier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2002, 17:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •