Pokaż wyniki od 1 do 15 z 136

Wątek: Audi TT 1.8T 180KM 2000 r.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    No niestety, innym razem się złapiemy z TTkami Ale dobrze wiedzieć że jest ktoś w pobliżu od czasu do czasu. Pozdro i miłego wypoczynku na Podlasiu.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #2
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Wróciłem wczoraj do domu TTtką Pokonałem w sumie dystans 1200 kilometrów z czego około 700 stanowiła trasa i 500 wyszło mi z odwiedzania cioć, itp i wieczornego jeżdżenia po klubach z kuzynkami Spalanie LPG wyszło poniżej 8 na trasie i koło 9-10 w mieście (takie bardziej miasto-wieś) - jak dla mnie bardzo dobrze Nie odczułem też żadnych spadków mocy, itp.

    Instalacja LPG jest firmy KME i kosztowała tak jak pisałem wcześniej 2200zł. A odnośnie tego, co konkretnie siedzi mi pod maską, to:
    Reduktor - Silver
    Wtryskiwacze - Certools

    Po tym dystansie mam też listę rzeczy, które muszę zrobić
    -->lewy łącznik stabilizatora - jeździłem po mieście i coś mi pukało, na początku myślałem, że to końcówki drążka taki luz mają, ale po ich wymianie pukanie nie ustało. Pojechałem jeszcze raz na szarpaki i powiedzieli, że to lewy łącznik. Nie miałem czasu tego zrobić jeszcze przed wyjazdem, więc postaram się to zrobić teraz.
    -->chyba prawy sworzeń wahacza - coś mi skrzypi, ale na szarpakach nie stwierdzili luzów, więc to obstawiam.
    Te dwie rzeczy akurat drogie nie są, wymiana też raczej kłopotliwa nie będzie.
    -->akumulator coś słabo trzyma i nie wiem czy to wina akumulatora, czy raczej regulatora napięcia. Muszę to sprawdzić, aczkolwiek w tamtym tygodniu tyle razy auto mi za nagłośnienie robiło i jakoś odpalałem, więc nie jest chyba tak źle
    -->buczenie przy włączonej klimatyzacji - teraz przez te upały klima chodzi na pełnych obrotach Po włączeniu przycisku ECO buczenie ustaje. Widziałem już podobny wątek na forum - muszę się bliżej przyjrzeć tematowi

    Generalnie dojechałem i wróciłem bezproblemowo, a wyżej opisane problemy do poważnych nie należą. Zobaczymy jeszcze co tam mojej klimatyzacji dolega.
    W każdym razie wiedziałem o nich przed wyjazdem

Podobne wątki

  1. Schemat podłogi w AUDI TT 2000 1.8T
    Przez pawel.jaronko w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-11-2008, 05:35
  2. AUDI TT COUP? 2WD 2000-ze 180 na 265 ps...
    Przez Cezary Magier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2002, 17:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •