Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Witam

  1. #1

    Witam

    Witam wszystkich forumowiczów : ) Mam takie pytanie no bo rzecz ludzką jest sie pytać

    Niedlugo chcialem kupic wlasnie audi TT no i mam takie male dylematy np przy wersji 1,8T i silniku 180 konnym chcialbym sie chociaz pobieżnie dowiedzieć ile ten maly kochany samochodzik pali a jeśli ma ktos ( a mysle ze prawie wszyscy tutaj maja ta wiedze ) ile pali wersja w 220 konnym motorze : ) i czy bardziej oplaca sie kupowac quattro czy moze jednak tylko przód. I jeszcze jedno mniej wiecej panowie ile moze być przejechane w danej TT z roku 99-00' bo teraz duzo ludzi sie zajmuje cofaniem ale z tego co wiem bo moj brat ma audi a4 to latwo jest sprawdzic czy cokolwiek bylo w aucie ruszane itd. Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Kutno
    Posty
    27
    hmm... dziwne pytanie... czy bardziej oplaca sie quattro czy oske.. mysle ze odpowiedz jest prosta...

    spalanie jakos diametralnie sie nie rozni... mi komputer ( wersja 225 Q ) pokazuje srednio 11,6 ... potrafi palic mniej niz 10 a potrafi i ponad 20... to naprawde jest zalezne od wielu czynnikow... a przejechane... hmm to jest wzgledne.. moja z 99 ma 130 tys z ksiazka serwisowa od pierwszego wlasciciela wiec chyba nie byla cofana...
    ale tak jak mowie jest roznie... moja mama ma meska z 99 i ma przejechane 80k a jest pierwsza wlascicielka wiec looz...


    reasumujac.... kupuj 225 w quattro i koniec

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    1.8 180 spala srednio 8,5-9l

    A co do przebiegu to jedziesz do ASO z VINem i pytasz kiedy byla ostatnia wizyta w serwisie.. Widzialem nawet ruskie forum gdzie koles po podaniu VINu podawal cala historie samochodu.

    Przecietnie 10-20tys na rok sie robi, wiec normalne przebiegi to 100-200tys km.. przy 10 letnim aucie trzeba zalozyc ze mialo wiecej niz 1 wlasciciela i male jest prawdopodobienstwo ze wszyscy poprzedni wlasciciele dojezdzali autem tylko do sklepu..
    w ogloszeniach polskich i tak wszystkie maja 100-105 tys Nawet jak jest ksiazka serwisowa to cofaja przebieg w poblize ostatniego serwisu
    ttless..

  4. #4
    no to ok dzieki panowie wezme wasze zdania pod uwage kilazz do Ciebie mam pytanie poniewaz jak Twoja TTka pali 8-9 srednio czyli po trasie mnie j wiecej tyle ? slyszalem ze da rade taka TT 180 konną ograniczyc po miescie do 11 - 12 litrow PS czy oplaca sie wogole zakldadac gaz do tego pieknego autka ? silnik sie psuje od gazu to wiem ale czy ktos z was ma ? chcialbym o opinie pzdr

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    w trasie raczej nie schodzi ponizej 8l.. a w miescie nie wchodzi powyzej 10.5l .. gaz - no comment, wstyd na stacje podjechac, to nie skoda fabia
    ttless..

  6. #6
    co do gazu to tez tak myslalem ; ) ( moglo by troche to paliwo potaniec ) bo slyszalem juz takie komentarze nawet " jesli kupujesz takie auto jak TTke to nie instaluj gazu musi Cie być stac na bezynke : ) "

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    wiecej wydasz w ciagu roku na ubezpieczenie niz na benzyne..
    ttless..

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez kilazz
    wiecej wydasz w ciagu roku na ubezpieczenie niz na benzyne..
    hehehe ;d a wlasnie o co chodzi z tym VIN-em co to jest o co z tym biega ; )

  9. #9

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    to jest "numer seryjny" samochodu..
    ttless..

  10. #10
    a prawko to kolega już ma? czy może świeżo po kursie i będą to pierwsze cztery kółka?

  11. #11
    Cytat Zamieszczone przez bmw_z4_rider
    a prawko to kolega już ma?
    prawko jest wlasnie w drodze kolego : D ale narazie tylko w drodze : ) jesli chodzi o TT to tak jak napisalem w innym dziale kupno planuje po lecie tj wrzesien cos te okolice
    tak to beda pierwsze 4 kola wiem ze to maly i szybki samochodzik ale nie musicie mi mowic ze na poczatku trzeba wyczuc auto gdzie co jak pozatym dlatego zajzalem na to wlasnie forum zeby mniej wiecej cos przeczytac czy poczekac na odpowiedz : )

  12. #12
    hehe tetetka to trochę "trudny" samochód dla osób świeżo po kursie - no chyba, że nie masz nic przeciwko ludziom patrzącym z politowaniem, no i przede wszystkim masz (a raczej Twoi rodzice mają) odłożone sporo kasy na lakiernika i cierpliwość no chyba, że kupujesz cabrio to wtedy widoczność nieco lepsza (jak złożysz dach) i sprawa nieco ułatwiona, ale płynność poruszania się w ruchu miejskim i wyczucie samochodu przyjdzie dopiero po pewnym czasie

  13. #13
    Cytat Zamieszczone przez bmw_z4_rider
    hehe tetetka to trochę "trudny" samochód dla osób świeżo po kursie - no chyba, że nie masz nic przeciwko ludziom patrzącym z politowaniem, no i przede wszystkim masz (a raczej Twoi rodzice mają) odłożone sporo kasy na lakiernika i cierpliwość no chyba, że kupujesz cabrio to wtedy widoczność nieco lepsza (jak złożysz dach) i sprawa nieco ułatwiona, ale płynność poruszania się w ruchu miejskim i wyczucie samochodu przyjdzie dopiero po pewnym czasie
    mistrzu co do lakiernika i takich tam to nie zamierzam sie rozbijac pozatym nikt na TTke mi nie daje sam zarabiam

  14. #14
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    łukasz1989, samochod moze i maly ale trudno sie nim manewruje i jest slaba widocznosc.

  15. #15
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    łukasz1989, samochod moze i maly ale trudno sie nim manewruje i jest slaba widocznosc.
    ale widze i w tym + poniewaz jak sie na początku naucze takim autem manewrowac to potem juz wszystkim bede umial jeździc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •