Ile użytkowników i konfiguracjii TT, tyle opinii trochę z jednej skrajności w drugą...różnica pomiedzy 1.8T mk1 a 3.2 mk2 jest tak duża np. w kosztach utrzymania, zakupu, pracy silnika itd. że nijak mają się takie porównania. Piersza decyzja jaką powinieneś podjąc to ta czy kupić zadbane dobrze wyposażone mk1, czy dozbierać na słabą mk2 a następnie powininens zastanawiać się nad silnikami i konfiguracjami napędów, skrzyń...ja mogę od siebie powiedzieć jako użytkownik ośki, że koszty utrzymania są na podobnym poziomie do golfa IV 1.9tdi 105koni...tak mój tata miał takie auto więc mam małe porównanie. Różnica kosztów zużycia paliwa jest na tak małym poziomie, że nie warto tego tematu poruszać Mi auto w mieście pali 9l, na trasie spokojnie 7-8, więc takie spalanie przy 180-konikach jest do zaakceptowania przez biednego studencika (czytaj mnie ). Co do kosztów części, to wszystko na podzespołach VW, Audi, Skody o ilości zamienników nie wspomnę...co kto woli...najważniejsze to to byś kupił zadbaną TT, a nie będziesz narzekał