Witam,

Jako że w ubiegłym roku próbowałem skleić jakąś solidną ekipę to i w tym roku się postaram . Wiem, że czasu jeszcze jak marasu ale otrzymałem od Pani Manager poniższego maila, więc przekazuje do świadomości klubowiczów, a im wcześniej zdeklarujemy listę tym lepsze miejsca dla nas i tańsze bilety

Witam
- jako, ze pytałam poprzez Facebooka i nie dostałam żadnych odpowiedzi – piszę bezpośrednio do każdego z Klubów, które biorą udział co roku w Summer Cars Party.

Tegoroczna edycja jest już potwierdzona na datę 6/7 września 2014.
Rozpoczęły się bardzo intensywne prace nad organizacją całości.
W związku z powyższym chciałabym wyjść do Was w pierwszej kolejności, żebyście podzielili się z Nami tym, czego oczekiwalibyście w swoich sektorach klubowych w Miasteczku Klubowym na Muchowcu.
Na co liczycie? Czego żądacie? Jakie atrakcje chcielibyście, żebyśmy przygotowali dla Was?
Jakie propozycje jeśli chodzi o strefy klubowe? Czy interesują was rywalizację między klubowe, które były organizowane w dawnych edycjach SCP?
Jak poprawić Wasz byt na Muchowcu żeby nie usłyszeć „kiedyś było lepiej” ?

Jeśli mail trafił do kogoś, kto nie jest już związany z danym klubem – prosiłabym o przekazanie go do kogoś kto zajmuje się całą organizacją klubu obecnie.

Ze spraw organizacyjnych:
- dbam o to, żeby ceny biletów dla Was nie zmieniły się zbytnio od cennika, który obowiązywał w zeszłym roku
- chcemy w tym roku do każdego biletu dać wlepkę i smyczkę (w zeszłym roku udało się to wprowadzić przy biletach które były odbierane osobiście u mnie)
- pocztą wysyłaliśmy tylko smyczki z uwagi na ciężar wlepek i najtańszą z możliwych przesyłkę

ZAPRASZAM DO KONTAKU. J

Pozdrawiam,
Anja Jureczko
Summer Cars Party Manager
**************************