Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Wątek: Licznik

  1. #16
    Awatar amadeusz568
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    49
    Jerry a Ty podjąłbyś się tego? Moze masz jakiś wolny czas teraz, bo w weekend mam wyjezdzac TT-ka za granice i potem mnie nie bedzie pewien czas...

  2. #17
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Znalazł by się czas ale tak na szybko to zawsze coś nie wychodzi i potem są tylko problemy...
    To może wyślij mi licznik jak Cię nie będzie właśnie wtedy, TT sobie poczeka na Ciebie a ja spojrzę czy da się licznik jednak uratować

    Męczysz się już trochę z tym problemem, czas w końcu coś z tym zrobić
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #18
    Awatar amadeusz568
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    49
    tak, ale ja tym autem jade za granice i to w typowo takie "odludzie" wiec chyba dopiero po powrocie bede w stanie Ci podesłać licznik

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Chyba ze znacie kogos z woj. śląska i okolic, kto byłby w stanie naprawić licznik do soboty?

  4. #19
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez amadeusz568 Zobacz posta
    I co naprawiłes to? Kto Ci to naprawiał? Ile kosztowała naprawa?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Co powiecie o Animex? Bo nie wiem juz komu to dac do naprawy, czy cos z tego jeszcze bedzie...
    Drodzy, ale do bólu skuteczni.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #20
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Drodzy, ale do bólu skuteczni.
    To prawda ale znam też inne opinie, szczególnie jeśli chodzi o reklamacje...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  6. #21
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Reklamowałem u nich licznik, co okazało się potem nie domagającym czujnikiem paliwa w mojej TT, za własne pieniądze odebrali ztestowali i odesłali, dla tego nie mogę inaczej się wypowiadać, no ale wiadomo jak jest, ilu ludzi tyle opinii dodam iż były to czasy kiedy nie było jeszcze Jerrego na forum
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #22
    Awatar amadeusz568
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    49
    Panowie sory ze tak pozno, ale dopiero co wrocilem z pracy za granicy. Tak licznik naprawiony zostal w animex, jadac do pracy postanowilem nadlozyc kilkanascie km i podjechac do Stargardu Szczecinskiego. Gosciu jak rozebral licznik to zlapal sie za glowe... jak zobaczyl co ci "fachowcy" Żor tam narobili. Powiedzial ze postara sie go naprawic ale nie obiecuje ze sie to uda. Postanowilem pojsc na miasto. Po godzinie zadzwonil do mnie telefon ze z moim licznikem sa problemy:
    - 2 silniczki z paliwa i temp plynu sa polamane
    - sciezki byly spryskane jakims preparatem i zalal mi fis tym ze sie wszystko strasznie kleilo
    - 2 rezystory byly wylane
    - na plycie glownej byla przerwa
    - dodatkowo podczas lutowania "fachowcow" zlaczyli mi gdzies sciezki
    Calosc kosztowala mnie 1300 zl z tego 400 zl fis 300zl silniczki no i reszta to przelutowanie calej plyty itp.
    Cena troche mnie przerazila, lecz wolalem to zrobic niz na niemckich autostradach placic za holowanie jesli by padl licznik...
    Ale gosciu z Animexa to naprade dobry fachowiec, zna sie na rzeczy. Prawda drogi ale zna sie na tym wiec sie ceni.

    Jerry sorki ze nie skorzystalem z Twojej uslugi ale no potrzebowalem to zrobic "na wczoraj"

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Panowie sory ze tak pozno, ale dopiero co wrocilem z pracy za granicy. Tak licznik naprawiony zostal w animex, jadac do pracy postanowilem nadlozyc kilkanascie km i podjechac do Stargardu Szczecinskiego. Gosciu jak rozebral licznik to zlapal sie za glowe... jak zobaczyl co ci "fachowcy" Żor tam narobili. Powiedzial ze postara sie go naprawic ale nie obiecuje ze sie to uda. Postanowilem pojsc na miasto. Po godzinie zadzwonil do mnie telefon ze z moim licznikem sa problemy:
    - 2 silniczki z paliwa i temp plynu sa polamane
    - sciezki byly spryskane jakims preparatem i zalal mi fis tym ze sie wszystko strasznie kleilo
    - 2 rezystory byly wylane
    - na plycie glownej byla przerwa
    - dodatkowo podczas lutowania "fachowcow" zlaczyli mi gdzies sciezki
    Calosc kosztowala mnie 1300 zl z tego 400 zl fis 300zl silniczki no i reszta to przelutowanie calej plyty itp.
    Cena troche mnie przerazila, lecz wolalem to zrobic niz na niemckich autostradach placic za holowanie jesli by padl licznik...
    Ale gosciu z Animexa to naprade dobry fachowiec

    Jerry sorki ze nie skorzystalem z Twojej uslugi ale no potrzebowalem to zrobic "na wczoraj"
    Ostatnio edytowane przez amadeusz568 ; 07-09-2015 o 00:21

  8. #23
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Heheheh, no spoko. W sumie pierwszy raz słyszę żeby wylał się rezystor, ale ja tam się nie znam

    Najważniejsze że działa
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #24
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Czy Ci z tej naprawy liczników mają jakiekolwiek uprawnienia?! Jak można takie problemy bagatelizować?? Psikania na płytę główną to partactwo. Lutowanie ścieżek to totalny brak umiejętności. Wylewy są sprawą oczywistą w problemach z elektroniką. Silniczek to już pokaz niedokładności. Brawo. Chyba musisz im zrobić złą opinię na necie.

  10. #25
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Czy Ci z tej naprawy liczników mają jakiekolwiek uprawnienia?! Jak można takie problemy bagatelizować?? Psikania na płytę główną to partactwo. Lutowanie ścieżek to totalny brak umiejętności. Wylewy są sprawą oczywistą w problemach z elektroniką. Silniczek to już pokaz niedokładności. Brawo. Chyba musisz im zrobić złą opinię na necie.
    Moment moment...wybacz ale muszę trochę obronić temat, bo nie jest tak że "psikanie" na płytę główną to partactwo. Chodzi o to jaki środek się "psika" bo jest to jakiś sposób na usunięcie zimnych lutów (najpierw "psika" a potem podgrzewa odpowiednio całą płytę), najważniejsze jest tylko żeby po takiej czynności dokładnie umyć płytę główną gdyż taki środek pozostawiony po takim zabiegu może (choć nie musi) narobić więcej szkody niż pożytku. Lutowanie ścieżek...mi się wydaje że tutaj kolega amadeusz568 nieprecyzyjne się wysłowił (chyba że ma zdjęcia owych ścieżek), ciężko jest lutować wszystkie ścieżki które są fabrycznie lakierowane. A wylać to może się kondensator ale na pewno nie rezystor, dlatego bardzo mnie rozbawił z rana ten wpis.

    A osobiscie to już się spotkałem z licznikami z zakładu z Żor, więc przemilczę
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 07-09-2015 o 08:08
    Te Terrere Terrere terererererere …

  11. #26
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Pracowałem przy elektronice komputerowej i co nieco wiem o ESD. Psikanie czy mycie płyty głównej to zły pomysł. Tym bardziej przez partaczy. Łatwo załatwić całą płytkę.

  12. #27
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Pracowałem przy elektronice komputerowej i co nieco wiem o ESD. Psikanie czy mycie płyty głównej to zły pomysł. Tym bardziej przez partaczy. Łatwo załatwić całą płytkę.
    A tu się zgadzam, nieumiejętne i przez partaczy to racja
    Te Terrere Terrere terererererere …

  13. #28
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Myślę że z wylaniem rezystorów to przejęzyczenie, a pan z Animex to drogi, ale bardzo skuteczny fachowiec, coś za coś panowie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #29
    Awatar amadeusz568
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    49
    Widze uczepiliscie sie slowa jednego. Byly 2 rezystory do wyniany, gdyz byly uszkodzone.

  15. #30
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez amadeusz568 Zobacz posta
    Widze uczepiliscie sie slowa jednego. Byly 2 rezystory do wyniany, gdyz byly uszkodzone.
    Aha, no to teraz rozumiem, bo bałem się że sprzedali Ci taką "bajkę" i zainkasowali parę $$$ dodatkowo.

    Strasznie przykro że są zakłady gdzie ludzie się nie przykładają do pracy. OT: Ja jeszcze kilka dni temu szukałem po Warszawie "magika" od immo w jednym aucie, to nikt nie odbierał telefonów z ogłoszeń na łoelx i alledrogo a jeden który odebrał powiedział że nie chce mu się tego robić bo musiał by do tego usiąść i żebym szukał sobie innego gościa....masakra...EOT.
    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. Licznik :)
    Przez damianek506 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-09-2016, 18:03
  2. Licznik
    Przez Pawlo50585 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-12-2013, 23:09
  3. kod licznik
    Przez waldek1 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2011, 23:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •