Cytat Zamieszczone przez Lexx Zobacz posta
Chciałem w pierwszej kolejności podmienić na cokolwoek aby wiedzieć czy to poduszki bo może mam dobre.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Niewiele ostatnio wpisuję bo i z autem niewiele się działo. Wczoraj udało mi się sprawdzić i wyeliminować kolejną potencjalną przyczynę wibracji mojego auta. Sprawdziłem kompresje aby mieć pewność, że silnik jest w dobrej kondycji i równo pracuje. Wynik bardzo pozytywny. Wyczytałem, że 3.2 powinno mieć sprężanie 11,3, u mnie wyniki były następujące 11,5 12 11,5 11,8 11 11,5. Miernik był analogowy więc jest jakiś tam margines błędu także można uznać, że kondycja silnika jest wzorowa. Cewki jak się dowiedziałem wymieniono w ramach serwisowej kiedyś tam. Pozostają już tyle te poduszki zatem autko po weekendzie ponownie trafi do serwisu i nie odbiorę póki nie znajdziemy przyczyny

A Ze spraw bieżących to pękła mi taka osłonka. Miał ktoś taki problem? Czy to można kupić? Szukałem na schematach ale nie jestem pewien która to część. Zastanawiam się czy ta osłonka czemuś służy i czy moge ją odkręcić póki nie kupie drugiej... Pomożecie? :/
...e
Mam tą osłonę jak chcesz, za darmo.
Auto super