Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Wątek: OSZUKUJE PRĘDKOśÆ

  1. #16
    cholera, mzoe powinienem sie przjechac po tych najbardziej dziurawych ulicach w wawce i mzoe sie samo naprawi w koncu tak sie rozchrzanilo... wpadlem w jakas dziure i chlapnely mi wszystkie wskazania...

  2. #17

    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    black
    Posty
    73
    Cytat Zamieszczone przez _SucHY_
    Też mam problem z licznikiem (szaleje wskaźnik benzyny i pokazuje mi średnie spalanie 51,4 litra/100km). Dowiadywałem się w ASO o cenę nowego licznika, okazało się, że 2900zł, a jeżeli oddam im mój stary licznik to mogą mi sprzedać za 2300zł, także średnio okazyjna oferta. W ten piątek na 99% jadę do tej firmy ze stargardu szczecińskiego co reklamuje się na allegro (Animex), że naprawiaja za 300zł, ale cena tak naprawdę zależy od tego co tam się zepsuło także może być dużo więcej. Za 100zł robią diagnostykę licznika i potem decydujesz czy chcesz naprawiać czy nie, zależnie od kosztów. Jest tam o tyle korzystnie, że mogą wymienić sam podzespół z którym jest problem i wtedy cena nie powinna być tak kosmiczna jak wymiana całego licznika w ASO. W weekend napisze co tam u nich zwojowałem i czy warto się do nich wybierać.

    Pozdrawiam
    i jak tam sprawa z licznikami?? naprawili?? jakie koszty??

  3. #18

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Wawa
    Posty
    20
    W Radomiu jest super gościu co zajmuje się licznikami do TT. Trwało to 5 minut -> 200 pln i obrotomierz i prędkościomierz działa od kilku miesięcy bez zarzutu. Ogłasza się na allegro -> Polecam

  4. #19

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    PANOWIE PO CO TE POSTY Z OCENA AUT JAK CI LUDZIE WYBIERAJ¡ NAJTAńSZE Z ALLEGRO CZY WY też WIERZYCIE ZE MOżNA DOBRA TT KUPIÆ DO 30 000 HE HE HE JEDEN Z DRUGIM KUPI złom A POTEM BĘDZIE TRZEBA MU tłumaczyć JAK odprowadzić AUTO DO PORZ¡DKU
    NIE WIDZę SENSU SIę produkować

    [ Dodano: 11 Marzec 2009, 15:25 ]
    SORKI STRONY MI SIE POMYLIłY

    [ Dodano: 11 Marzec 2009, 15:28 ]
    A co do tematu miałem ten sam problem mianowicie prędkościomierz dodawał po przekroczeniu 60 km/h kolejne 60km/h rozebrałem licznik nasmarowałem tribik od silniczka i trzeba koniecznie przykleić wskazówkę np na kropelkę i już spokój od pół roku
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  5. #20
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a ja od pewnego czasu zaobserwowałem ze nieraz odpalam auto....i wskazówka obrotomierza podniesie sie np po 2s....oczywiscie wszystko pokazuje normalnie....nieraz odrazu sie podniesie jak silnik wejdzie na obroty..a nieraz po chwileczce...jak juz jest ciepły to zawsze sie podnosi odrazu...czyżby to juz jakies poczatki czegos złego? taki stan jest ze 3 miesiace i w sumie nic sie niepogarsza...ani niezmienia..jakos po tych mrozach to chyba sie zaczeło dziać...

  6. #21
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133
    Jeżeli chodzi o wariowanie obrotomierza to bardzo często skutecznym środkiem jest odłączenie na jakiś czas akumulatora

  7. #22
    Awatar Bart227
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    400
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    a ja od pewnego czasu zaobserwowałem ze nieraz odpalam auto....i wskazówka obrotomierza podniesie sie np po 2s....oczywiscie wszystko pokazuje normalnie....nieraz odrazu sie podniesie jak silnik wejdzie na obroty..a nieraz po chwileczce...jak juz jest ciepły to zawsze sie podnosi odrazu...czyżby to juz jakies poczatki czegos złego? taki stan jest ze 3 miesiace i w sumie nic sie niepogarsza...ani niezmienia..jakos po tych mrozach to chyba sie zaczeło dziać...
    Nie przejmuj się. Mam dokładnie to samo

  8. #23
    FAJNE MASZ SRETE (BO DO TT TO MU JESZCZE TROCHE DALEKO)
    TTHud | carnivore extraordinaire

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •