Witam wszystkich Mam na imie Grzesiek, mam 24 lata i od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad kupnem TTki. Prawde mówiąc z powodów pieniężnych nie miałem jak zrobić prawo jazdy, ale od ponad miesiąca już zacząłem jazdy L-ką więc za jakiś czas będe je miał. Pewnie wszyscy będą mi odradzać kupno TTki na pierwsze auto ale marzy mi sie takie, pieniążków troche już nazbierałem i do przyszłego roku jeszcze troche dozbieram a na brakującą reszte wezme kredyt. Nie mam jakiś konkretnych wymagań co do auta, jedyne co mnie ogranicza to pieniądze (mam zamiar wydać ok. 18 tyś. zł). Nie chcę zakładać nowego tematu więc zadam pytanie tutaj, czy jest ktoś może z okolic Lubina, kto chętnie pomoże mi w znalezieniu w miare porządnej TTki? A może znacie kogoś kto robi to odpłatnie? Zależy mi na tym bo ostatnią rzeczą jaką bym chciał to kupno auta w które właduje na start drugie tyle...Chce auTTko które mógłbym systematycznie dopieszczać i które będzie mi służyć przez kolejne kilka lat :P. Pozdrawiam wwszystkich