Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Szybko migające kierunkowskazy

  1. #1
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668

    Szybko migające kierunkowskazy

    Hej,

    wracam do grona TTowców już poraz 3- tym razem w 8J.

    Ponieważ 8J mam poraz pierwszy nie wszystko wiem ze startu a pamiętam, że dzieki wam poprzednio sporo się dowiedziałem.
    Proszę was a pomoc.
    1. W aucie świeci mi się brak żarówki- spoko tylko moim zdaniem wszystkie są na miejscu.. :/ po włączeniu kierunku w prawo- miga wyraźnie szybciej niż w lewo. Słaba masa? jakaś żarówka, której nie ogarniam?
    2. W aucie nie działa mi jeden z głośników- mam system BOSE - komputer wskazuje na bład głośnika MID- lewa strona w drzwiach. Spróbuje się tam najpierw dostać- moze coś się odpięło? jeśli nie to jak znaleźć nr tej cześci aby kupić inny/ sprawny.
    3. przełącznik do opuszczania szyb w lewych drzwiach jest sprawny ale jakoś dziwnie luźny- pewnie coś pękło w środku. jak złapać nr cześci? jak się tam dostać? czy ma ktoś na sprzedaż?
    4. chętnie wymienię dywaniki przednie na nowe, czy jest jakaś akcja w forum na zakup takowych?

    Zdjecia nowego nabytku- jako autko na wypad wakacyjny wrzucę wkrótce.
    MARUDA

  2. #2
    Awatar sebam
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Skąd
    Leszno
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    137
    U mnie występowało tak. Jeżeli miałem błąd żarówki prawej(tył) ale ona i tak świeciła to prawy migacz migał szybciej i tak samo z druga stroną. U mnie pomogło przeczyszczenie styków od żarówki(te blaszki które ona dotyka spodem) i styków w kostce i problem minął.
    Z resztą nie pomogę. Ja zamówiłem dywaniki z: http://allegro.pl/audi-tt-ii-tt-2-dy...128487998.html i czekam powinny być w tym tygodniu.

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    Hej,

    wracam do grona TTowców już poraz 3- tym razem w 8J.

    Ponieważ 8J mam poraz pierwszy nie wszystko wiem ze startu a pamiętam, że dzieki wam poprzednio sporo się dowiedziałem.
    Proszę was a pomoc.
    1. W aucie świeci mi się brak żarówki- spoko tylko moim zdaniem wszystkie są na miejscu.. :/ po włączeniu kierunku w prawo- miga wyraźnie szybciej niż w lewo. Słaba masa? jakaś żarówka, której nie ogarniam?
    2. W aucie nie działa mi jeden z głośników- mam system BOSE - komputer wskazuje na bład głośnika MID- lewa strona w drzwiach. Spróbuje się tam najpierw dostać- moze coś się odpięło? jeśli nie to jak znaleźć nr tej cześci aby kupić inny/ sprawny.
    3. przełącznik do opuszczania szyb w lewych drzwiach jest sprawny ale jakoś dziwnie luźny- pewnie coś pękło w środku. jak złapać nr cześci? jak się tam dostać? czy ma ktoś na sprzedaż?
    4. chętnie wymienię dywaniki przednie na nowe, czy jest jakaś akcja w forum na zakup takowych?

    Zdjecia nowego nabytku- jako autko na wypad wakacyjny wrzucę wkrótce.
    Witam. Może to coś koledze podpowie.
    Nazwa:  Schowek01.jpg
Wyświetleń: 311
Rozmiar:  113.3 KB

  4. #4
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Nie bardzo bo chodzi tutaj o TT 8J.....ale generalnie dzięki za zaangażowanie, masz u mnie plusa gigo
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #5
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    dokładnie, chodzi o 8j.
    Problem z kierunkiem rozwiazany. nie wiedzialem ze w tylnej lampie sa dwie zarowki w kazdym kierunku- jedna padnięta.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Koledzy wyglada na to, że nowe TT jest tak samo proste jak starsze poradziłem sobie z częścią tematów.
    mam jeszcze pytanie dot. DRL nie chce zakładać nowego tematu.
    Mam światła bixenon z DRL. W miescu drl sa paskudne żarówki żółte. Czy moge wstawić LEDowe P21W? czy obejdzie sie bez dodatkowych rezystorów, czy ktoś sprawdzał? jakie żarówki mozecie polecić?
    czy w miejsce postojowych też mogę wstawić led? jeśli tak to jaki?
    myślę również nad montażem lamp od wersji poliftowej juz z ledem.. czy ktoś ma na sprzedaż takie typu plug and play?
    dzięki
    MARUDA

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Biały
    Posty
    50
    Kolego u mnie jest taki problem że co chwile wyskakuje że spalona żarówka rear right light i czasami prawy kierunkowskaz miga szybciej co polecacie zrobić?

  7. #7
    Awatar sebam
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Skąd
    Leszno
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    137
    Postojówki H6W can bus http://www.autoswiatla.pl/product-po...Bus-BIALA.html ja mam te zero błędu.
    DRL to już inna bajka ja zamówiłem te: http://www.autoswiatla.pl/product-po...ree-BIALA.html są dwa wyjścia dodać do nich rezystor(ale ponoć się palą) albo przekodować je tak aby spelniały funkcje paska w lampach po lifcie i wyglądały tak jak tu http://www.klubtt.pl/showthread.php?...l=1#post180920 poczytasz o tym na forum

Podobne wątki

  1. Kierunkowskazy
    Przez wolkriss1797 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-05-2017, 17:18
  2. kierunkowskazy
    Przez Dziki_Wacek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-08-2016, 16:00
  3. Kierunkowskazy USA
    Przez Gracjan89 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-08-2016, 17:53
  4. Migajace swiatlo stop
    Przez ŁukaszS w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 11:23
  5. Czy wylaczaja sie wam kierunkowskazy?
    Przez BarTTek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-07-2008, 04:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •