Pokaż wyniki od 1 do 15 z 167

Wątek: DeNIMbLAU By OmeRta

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Arttur dostałem takie info: "koło kompresji 20T czyli 47 inducer i podstawa 58 mixflow, wydatek koła na ok 340-350km, gabarytowo jest większe kilka % od 0064"
    Pawel-2005 pewnie auto byłoby skończone wcześniej, ale ja nie siedzę w TT cały czas. TT to moje 3 auto i jest na 4 miejscu w moim zainteresowaniu. A jaka to byłaby rzeźba jakbym zostawił starą część wydechu turbo, musiałbym dokupić flanszę pod te turbo, do tej flanszy dospawać jakieś redukcje aby potem przejść na 3', a tak chłopaczek dospawał mi v-banda 3' (bo mam dp 3') i będę miał mniej pier$%#@&.
    Czy będę zadowolony z turbo to nie wiem, chciałem turbo w miarę dobrze wstające bo w większości jeżdżę po mieście i takie zostało polecone (pod taki kolektor). Nie widzę problemu z przeróbką linii wodno/olejowych, pospawam sobie tigiem (linie zostały mi od chinola i od k03 + spływ mam od tego td04). Co do uszczelki turbo --> kolektor, to tylko jakiś luźny pomysł i nic więcej.
    Co do spływu:
    1. na zdjęciu widzę customa pospawanego tigiem z flanszami pod miche i spływ turbo (gratulacje wykonania - i to nie ironia)
    2. mój spływ to część ori rurki + kawałek dołączonej rurki z przyspawaną flanszą i w dodatku flansza miała krzywą powierzchnię i tyle, więc nie ma co drążyć dalej tematu "spływu" - takie jest moje zdanie
    Ostatnio edytowane przez omerta ; 02-08-2018 o 20:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •