Witam wszystkich.

Korzystając z tego iż lato zbliża się wielkimi krokami chciałem Wam zaprezentować moje auTTko z 2002 roku które w dniach 14-19 maja czeka grubsza mechaniczna modernizacja. Chciałem zaprezentować to co jest obecnie pod maską co by bylo porownanie do tego co pokaże na koniec maja.

Zamierzam wymieniać poszczególne elementy:

1 cały kompletny wydech na dwururke z 3" DP
2 FMIC z oruruwaniem
3 Tip plus filtr stozkowy
4 dzięki pomocy kolegi unsuitable który wspomogl mnie jakże szczegółowym opisem podejmę się również wyrzucenia wszystkich zbędnych gratow pod maską łącznie z SAI n249 i n112 przewody podcisnienia będą czerwone dołożenia pewnie jeszcze wskaźnik doładowania do tego...
5 na koniec zamierzam założyć catch tank oil
6 i oczywiście potem nowy program przy pisaniu którego rozważam opcje zastąpienia DV zaworemBOV:

bov-typ-dv.jpg
którego będzie można wtedy ustawić aby silnik nie wariowal.

zmieni się również dyfuzor z wiadomych względów :P na
"plaster miodu"

pobrane.jpg

7 na koniec założę mojej TT nowe ogumienie letnie

Obecnie wymienione w aucie zostały:

- amortyzatory przednie na Monroe
- akumulator Varty gdyż stary już niedomagal i ewidentnie nawet takiej słabej zimie by nie podolal :P
- tarcze i klocki TRW na os tylnia (dodam że tloczki musiałem regenerowac bo były zapchane i nie spełniały swojej roli)
- oprócz tego poprawialem ubytki w lakierze przedni zderzak oraz tylko po malowaniu
- w weekend odswiezylem rączki wewnętrzne drzwi oraz gałkę zmiany biegów gdyż razily już mój spokój bardzo :P

IMG_20150427_162326.jpg

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Jutro wrzucę zdjęcia silnika bo wyczerpalem limit transferu :P

Jeśli macie jakieś rady co jeszcze wypadaloby wymienic pray okazji chetnie poslucham.. a I dodam że moja TT jest FWD także znacznie jakoś mocy podnosić nie zamierzam ale te 230 chcialbym osiągnąć...

Pozdrawiam.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

http://www.klubtt.pl/showthread.php?15714-Witam-wszystkim-forumowiczów

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

dodam jeszcze że ostatnio stałem się posiadaczem klubowych ramek w które już TT została uzbrojona

IMAG0470.jpg

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Oto zdjęcie silnika oraz tego co skrywa się na dzień dzisiejszy pod maska:

GZ2A7369.JPG

Na koniec maja zamieszczę zdjęcie po modernizacji