Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Moje Audi tt 8j 2007r 2.0

  1. #1
    Awatar jacekpom
    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Oleśnica
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    34

    Moje Audi tt 8j 2007r 2.0




  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    przydałby się jakiś opis auta i przywitanie w odpowiednim dziale...

  3. #3
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Fajne fele...

  4. #4
    Awatar jacekpom
    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Oleśnica
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    34
    Pawel-2005 już się przywitałem wcześniej w odpowiednim dziale a co do opisu auta to co tu więcej pisać wszystko w tytule

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ten wzór felg zawsze mi się podobał opisu niestety nie dałem rady przeczytać, za dużo tego...

    Swoją drogą z oponami planujesz zrobić porządek?
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #6
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Felga super, też mi się podoba. Swego czasu bylo rozbite TT z zoltymi pasami i wlasnie na takich felach....

    Opony rzeczywiscie w lekkim nieładzie.

    lakier ładny

    gratki autta

  7. #7
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Kolor ładny. Po zdjęciach wnioskuje ze auTTko więcej stoi w warsztacie niż jeździ.

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez jacekpom Zobacz posta
    Pawel-2005 już się przywitałem wcześniej w odpowiednim dziale a co do opisu auta to co tu więcej pisać wszystko w tytule
    Napisałbyś coś o pochodzeniu auta ewentualnych planach na mody ... serwisie i takie tam .
    Felgi podobnie jak innym kolegom wpadły mi wcześniej w oko ale czy pasują pod TT? Dla mnie są zbyt przerysowane, te koła swoją stylistyką bardziej nawiązują do współczesnej linii Audi z której MKII wypadło już dawno.
    Masz czarne auto tu jakoś to wygląda, podejrzewam że jak to zwykle bywa na żywo prezentują się lepiej, u siebie ich nie widzę. Życzę bezusterkowego u bezkolizyjnego użytkowania
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  9. #9
    Awatar jacekpom
    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Oleśnica
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    34
    Alufelgi są oryginalne z audi r8 u mnie pasują nie mam z nimi problemu w polsce takich nie znalazłem szukałem na allegro ale są tylko podróbki za 2700zł z tego co rozmawiałem ze sprzedawcą i też porównując te są masywniejsze na w niemczech można takie dostać za jakieś 350euro sztuka. Autko kupiłem w Miliczu u pana który sprowadził je z Francji z przyciemnionymi szybami ale niestety z przodu musiałem zdzierać bo przeglądu nie chcieli podbić, co do planów na mody to nie planuje narazie nic w tym aucie zmieniać ewentualnie tylko radio, autko ma fajny dzwiek nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa blow-off ? ma przymocowane bardzo jasne ledy pod drzwiami drzwi po paru minutach same się zamykają jeśli nie ma kluczyków w stacyjce co tu można więcej chcieć

  10. #10
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    To są 19'tki?
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #11

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez jacekpom Zobacz posta
    Alufelgi są oryginalne z audi r8 u mnie pasują nie mam z nimi problemu w polsce takich nie znalazłem szukałem na allegro ale są tylko podróbki za 2700zł z tego co rozmawiałem ze sprzedawcą i też porównując te są masywniejsze na w niemczech można takie dostać za jakieś 350euro sztuka. Autko kupiłem w Miliczu u pana który sprowadził je z Francji z przyciemnionymi szybami ale niestety z przodu musiałem zdzierać bo przeglądu nie chcieli podbić, co do planów na mody to nie planuje narazie nic w tym aucie zmieniać ewentualnie tylko radio, autko ma fajny dzwiek nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa blow-off ? ma przymocowane bardzo jasne ledy pod drzwiami drzwi po paru minutach same się zamykają jeśli nie ma kluczyków w stacyjce co tu można więcej chcieć
    Nie wiem jakie masz podejście do TT ale sam zobaczysz z czasem formowe fury i mody zacznią Cię kusić i będziesz dumać co by tu dłubnąć. Puki co dobrze, że cieszy Cię to co masz i po pierwszych kilometrach nie stwierdziłeś - qrfa to nie to
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  12. #12
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez jacekpom Zobacz posta
    Alufelgi są oryginalne z audi r8 u mnie pasują nie mam z nimi problemu w polsce takich nie znalazłem szukałem na allegro ale są tylko podróbki za 2700zł z tego co rozmawiałem ze sprzedawcą i też porównując te są masywniejsze na w niemczech można takie dostać za jakieś 350euro sztuka. Autko kupiłem w Miliczu u pana który sprowadził je z Francji z przyciemnionymi szybami ale niestety z przodu musiałem zdzierać bo przeglądu nie chcieli podbić, co do planów na mody to nie planuje narazie nic w tym aucie zmieniać ewentualnie tylko radio, autko ma fajny dzwiek nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa blow-off ? ma przymocowane bardzo jasne ledy pod drzwiami drzwi po paru minutach same się zamykają jeśli nie ma kluczyków w stacyjce co tu można więcej chcieć
    Nie ma co popadać w euforię, widziałem te felgi już na jednej TT i kilku innych audi, one wychodziły w linii Eksklusive, są zwaliste z wyglądu i dosyć ciężkie przez swoją konstrukcję, tak ze dla mnie nie do zaakceptowania, ważne aby podobały się właścicielowi.
    Blow ofa ma każde 2.0tfsi bez tego zniszczył byś turbinę, napisz coś więcej o samo zamykaniu się drzwi, chodzi o zamek, czy masz jakieś siłowniki które je dociągają, bo nie bardzo jasno to opisałeś.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 08-04-2015 o 12:05
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    odnośnie blow off to 2.0 tfsi ma elektryczna dv która upuszcza wsio do tipa. Ale na allegro można kupić taka podstawkę pod to i wtedy zamiast do TIP wywala do atmosfery. Tak się składa ,że jakis czas temu pomagałem to zakładać koledze to do GTI. Jak dla mnie szału nie robi a auto chodzi zdecydowanie gorzej i jak dla mnie jest to mod w stylu magnetyzery + strumienice czyli - 10 hp ale + 5 do respektu przed dyskotekową przytupanką:P

  14. #14
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    I właśnie dlatego zrezygnowałem z takiego pomysłu. Fajnie to słychać na Youtube ale skoro auto ma chodzić gorzej to ja dziękuję

    Co do zamykania drzwi- jeśli automatycznie rygluja się zamki na postoju to jestem ciekaw jak długo właścicielowi będzie się to podobać- bo mnie się wydaje że do pierwszego zatrzasniecia kluczyków

  15. #15
    Awatar sebam
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Skąd
    Leszno
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    137
    Ładne autko i z Milicza..miejscowość koło mnie Czarny kolorek najlepszy fela...ok

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •