Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 51

Wątek: Wstyd mi....

  1. #31
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kasa to nie wszystko, w tej branży trzeba mieć jeszcze autorytet i jakieś osiągi, więc palcem to on może pokiwać sobie w bucie, bo jedyny jego dorobek to kile z wiele słabszymi furami i kalendarz swojej fury, ale parcie na szkło to on ma, media podłapały temat, więc cel osiągnął taki mało pożyteczny idiota i tyle.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #32
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Coś czuję, że jego kariera szybko się zakończy. Nikt o zdrowych zmysłach się tak nie zachowuje.

    Trzeba teraz czekać na rozwój wydarzeń.
    Nowelizacja podwyższenia kar mandatowych już niedługo, o czym większość klubowiczów pewnie już czytała (np.: jaka ma być teraz stawka za jeżdżenie o 50km/h w terenie zabudowanym)...
    Możliwe, że tak jak to ładnie ujął Humidorek "jechać na grubo" przyspieszy tylko proces wdrażania zaostrzonych kar za łamanie przepisów.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 31-03-2015 o 22:25

  3. #33
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Nawet bez nowej ustawy mogą mu zabrać prawko powołując się na artykuł mówiący o stworzeniu zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym.

    Kilka miesięcy temu zatrzymała mnie policja na trasie z Katowic i po krótkiej rozmowie z policjantem powiedział, że odgórnie mają nakaz zabierania praw jazdy jak ktoś przekroczy 200km/h. Co prawda można je odzyskać ale to już trwa i minimum 3 miesiące jesteś bez.
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #34
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No teraz pozostanie mi tylko spierd... przed policją jak popłynę za mocno na mieście, a nóż się uda
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #35
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    No teraz pozostanie mi tylko spierd... przed policją jak popłynę za mocno na mieście, a nóż się uda

    Z reguły wszyscy na co dzień jeździmy legalnie bez łamania przepisów. Ale każdemu zdarzyło się raz w miesiącu przycisnąć. Taka prosta sytuacja - znajdziesz się w nieodpowiedniej chwili w nieodpowiednim miejscu gdzie Ci się zachce przycisnąć, żeby chociaż posłuchać wydechu, albo poczuć przyjemność z przyspieszenia (po czym często każdy z nas "dohamowuje" auto), nie mówię tutaj o nakur*ianiu dla zasady i grubym slalomie między autami , tak po prostu pocisnąć na chwilę dla własnej przyjemności - jesteśmy tylko ludźmi, mamy swoje słabości - i takim o to trafem "strzeli" nas suszarka w górnej granicy prędkości i praktycznie po ptakach... prawko leci, za to, że raz zrobiliśmy 120km/h na terenie zabudowanym na którym nie ani ruchu pieszych ani nic się nie dzieje. Takie sytuacje też się zdarzają.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 31-03-2015 o 23:16

  6. #36
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No o tym własnie pisałem, znam to z autopsji, kiedyś na Cargo wszyscy upalali a ja zapłaciłem 1tyś i 16ptk, bo raz się przeleciałem w nie odpowiednim momencie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #37
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    No o tym własnie pisałem, znam to z autopsji, kiedyś na Cargo wszyscy upalali a ja zapłaciłem 1tyś i 16ptk, bo raz się przeleciałem w nie odpowiednim momencie
    Pamiętam, bodajże z Czarkiem. Albo z Adrianem tym od niebieskiej TT-RS.. jakoś tak.

  8. #38
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Tak z Adrianem, byłeś wtedy he he
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #39
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Michał nagraj film, pozdrów Czorta z najwolniejszego projektu 900+ i zaproś na zawody 1/4 z obietnicą, że nie zatankujesz wyższej oktanowo niż 98

  10. #40
    Awatar Burton
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    78
    Macie racje z tym zabieraniem... Moim zdaniem to jednak przesada... Mamy beznadziejne drogi i infrastrukture, kretyńskie oznaczenia na drogach, za to milicja naszczuta na cywila maksymalnie. Ich zachowanie i akcje to nie kwestja poprawy bezpieczeństwa, a poprawy statystyk na siłe! Mnie kontrolują przynajmniej raz na dwa tyg. od jakiegos czasu(nie przesadzam). Przeszukują schowki w samochodzie i każą wyciągać wszystko z kieszeni. No ku...a! Nie mam piętnastu lat, ani nie jestem bandytą. Szkoda, że najwięksi krętacze chodzą właśnie w mundurach, albo zasiadają na wiejskiej... Taki kraj...

  11. #41
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    W UK jest już od dawna , ze za dubla tracisz prawko. Na autostradach maks 70mph ale każdy jedzie 80mph i psy się nie czepiają łapią tylko tych wybitnie uzdolnionych 90+

  12. #42
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Dobra, w UK jest od groma torów wyścigowych i kluby motoryzacyjne nie spotykają się na parkinach w centrach handlowych, czy też przed M1 i innych podobnych miejscach. Tam jest inna kultura motoryzacyjna niż w Polsce. Nie mamy takich tradycji i wszystko jest trochę na dziko robione.

    Żeby nie było, że rzucam danymi z dupy: http://www.trackdays.co.uk/experience-locations/

  13. #43
    Awatar Burton
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    78
    Nie tylko w tej dziedzinie w Polsce panuje prowizorka. Jak wysprzedaje się wszystko co polskie za granice, to co ma przynosić dla nas zyski? Czym najlepiej załatać dziure budżetową? Mandatami Ostatnio inwestuje się tylko w milicje bo to oni zbijają najlepsze kokosy ...

  14. #44
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jak to powiedział pewien znany polityk kiedyś przypadkiem nagrany, bo Polska to dziki kraj, i było w tym sporo prawdy, ale panowie nie ma się co nakręcać, bo zaraz się zacznie, więc więcej luzu w rozmowie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #45
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Tak ZUCZEK, dlatego ważne, że są super inicjatywy ludzi którzy starają się działać na poprawę wizerunku motorsportu - bardzo podoba mi się profesjonalne podejście tutaj, z organizacją wyścigów 1/4 na wynajętym lotnisku w trakcie zlotu Klubu. To się chwali. Sam niestety nie będę mógł wpaść, ale chętnie obejrzę potem relację. Jestem z tych co 3 osoby uważają już za tłum i źle się w nim czują

    Szkoda, że tyle buractwa i cebuli psuje w parę chwil coś, co inni budują swoim czasem i pieniędzmi oraz postawą przez lata.

    Wszystko jest dla ludzi, ale z głową.

Podobne wątki

  1. Lampa przednia- POMOCY, bo aż wstyd...
    Przez wojtek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-08-2009, 18:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •