Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
Wasze spoty to raczej zloty, miło popatrzeć. Okolice też ładne, obecnie przemieszczam się Wadowice-Zator i Katowice oczywiście "zaliczyłem". W czwartek (12.07) wracam, także do zobaczenia na drogach w Katowicach. Pozdrawiam.
Dzięki Fazer za miłe słowa ale do zlotów to jeszcze HOHOHOHOOOO ... a teraz tak na poważnie, w związku że "Spot Lotnisko Śląsk" tragicznie się nie ma i powoli trochę się rozrasta o nie tylko nasze kochane TeTe-tki ale i również o inne marki i pojazdy to po dłuższych przemyśleniach wyklarował się pomysł co do tych spotów.

Prawdopodobnie kolejna (ostatnia w tym roku) edycja "Spot Lotnisko Śląsk" odbędzie się 18 sierpnia (sobota, klasycznie 17:00-18:00 - bliżej terminu dopasujemy się do pogody i ewentualnie zmienimy dzień na inny jakby miało padać).
Dlaczego ostatnia ? a to dlatego że obmyśliłem już jak mają wyglądać te spotkania, będzie to co roku seria trzech spotów wakacyjnych "Spot Lotnisko Śląsk" czerwiec/lipiec/sierpień oraz ewentualnie jak będą chętni to "Spot Lotnisko Śląsk - off season" w wrześniu jako bonusowe spotkanie.

Dodatkowa informacja!! tym razem na ostatnim spocie osoby które uczestniczyły w dwóch wcześniejszych edycjach i pojawią się na tej (czyli zaliczą wszystkie 3 edycje) otrzymają ode mnie małą niespodziankę upominek za wytrwałość
Nie długo dalsza aktualizacja!