Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: Niebieskie 180 Quattro i zabawy z nową grupą.

  1. #16
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    jak coś to ja mam 2x k04 w idealnym stanie. Na nich spokojnie można zrobić te 270km.
    Można ogarnąć wydech , fmic ,poprawić dolot i wszystko będzie działąć. Jakby coś to i na 300+ mam jeszcze jedną lub 2 turbiny :P
    Jak chcesz to mogę pomóc coś w tej kwestii bo graty leżą i czekają na zamontowanie. Będzie trochę taniej niż w CS a myślę ,że nie gorzej a i z mapą także nie będzie żadnego problemu Czyli wszystko od a do z tylko trzeba by auto zostawić na trochę czasu i wtedy zlejesz tego lanosa i tą ibizę :P

  2. #17
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    ZUCZKU wiem ze ta zabawa nie jest tania dlatego trochę czasu upłynie zanim pojawi mi się 2 z przodu w ilości koni. Zaczynam się po prostu zastanawiać nad czymś innym niż tylko dojazdy ma uczelnie i mycie auta w weekendy bo daje to wiele radości

  3. #18
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Tori95 jeszcze jest jedna opcja sprzedaj 180 i kup 225 I juz masz na starcie 45 km więcej

  4. #19
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Haha molendez na to chyba nikt nie wpadł xD niestety ale za dużo pieniędzy już wsadziłem w swoją i zostaje ze mną na dłużej

  5. #20
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Musisz zdecydować co chcesz... niestety nic nie ma za darmo, a pojechac do CompSportu wywalic hajs za małe przyrosty mocy to nie sztuka, proponowalbym samemu sie zainteresowac co trzeba zrobic na troche wiecej i poszukac magików co Ci wydech wyspawaja, FMIC a reszte dokupic...masz czas wiec czytaj i analizuj niestety wiesz jak jest z tunerami, wszystko ladnie na papierze wyglada a przyjdzie co do czego to zonk...
    Pawel zreszta dał Ci propozycje, apropo modów, więc jak się zdecydujesz to korzystaj bo ma pojęcie

  6. #21
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Po bezpiecznym powrocie do domu pora opisać kolejna część przygód. Akcja odzywała się na Łódzkiej autostradzie w centrum miasta

    W pierwszym wyścigu wzięły udział 3 auta:
    Oczywiście moje wraz z pasażerem
    Honda Civic V gen świeżo po swapie na 1.6 vtec ok. 140km
    Saab 9-3 2.0 benzyna ok. 180 Km
    Przy pierwszym podejściu Civic źle wbił 2 bieg i od razu zjechał na parking więc zostałem sam z Saabem. Start miałem dużo lepszy i odskoczylem na ok 1.5 długości auta i dopiero przy ok 140km/h zaczął mnie dochodzić ale trzeba było zacząć zwalniac bo wiadukt się zaczynał.

    Drugie podejście bylo już tylko z Civiciem bo Saab zjechał w stronę domu. Quattro znowu dało radę i jak śmiali się widzowie miałem taką przewagę że między nami zmieścił by się Solaris. Niestety dla kierowcy ale gleba i oklejanie maski w carbon nie dodają koni.

    Po wygranych wyścigach przyszedł czas na czarnego koniatego wieczoru. Audi A4 B5 1.8 Turbo również Quattro. Kierowca chyba żeby uśpić moja uwagę powiedział że ma 150 KM, potem jednak się okazało że ma tam turbineK04. Po w miarę równym starcie oczywiście nie weszła mi 2 i było po wyścigu ale chwilę później wyjechaliśmy na kolejną prosta i zainicjowałem wyścig z biegu i mimo że wystartowalem pierwszy to dogoniła mnie i tak siedziała mi na zderzaku że miałem wrażenie że ja spowalniam
    Mimo wszystko wieczór uważam za udany i jakby kogoś interesowało to będą jakieś filmiki z tego wieczoru to mogę wstawić linka.
    Był jeszcze epizod z nową A5 w quattro ale to tylko dla zabawy bo auto było nie rozgrzane i odeszła mi bardzo szybko.
    Co do dalszych planów chyba będę się przymierzal do K04 i potem zbierał resztę gratow i dopiero po uzbieraniu części jakiś program silnika

  7. #22

    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    31
    Lanos ma 212 KM, więc widzę, że oszukują strasznie na tej łodzi

    Spychowi nawet fajnie jedzie ta ibiza, TT 250KM z rolki łyka :P
    Jak chcesz powalczyć to musowo k04, wydech, fmic i strojenie, inaczej będą Cię lali :P

    P.S. Może nie łyka, ale idzie dosyć równo, a Spychu chyba ostatnio popoprawiał tą Ibizę

    Ostatnio edytowane przez vakir ; 20-03-2015 o 23:57

  8. #23
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    ciekaw jestem pojedynku TT 180 vs TT 180 Q Bartek, jak ogarnę fure to się złapiemy

  9. #24
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    A no widzisz vakir jak to jest z tymi "tunerami" jeden zawyzy drugi powie mniej i nigdy naprawdę nie wiadomo ile kto ma mocy.
    Matteusz z Tobą zawsze. Może w końcu nie będę "rodzynkiem" na spotach i pokażemy co potrafią TT

Podobne wątki

  1. Niebieskie TT Quattro
    Przez Domenik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 24-11-2018, 14:32
  2. Moja tetris 225km quattro nowa miłość !
    Przez szyneczkin w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-11-2013, 21:55
  3. filmik z popołudniowej zabawy na placu :)
    Przez TeTe w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-01-2008, 16:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •