Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Meble do domu

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blue
    Posty
    3

    Meble do domu

    Witajcie Panowie,

    Tak się składa, że właśnie skończyliśmy budowę domu i wykończenie (nareszcie )

    Teraz chyba przyszedł czas na coś jeszcze gorszego czyli umeblowanie domu. Przeglądałem strony wnętrzarskie, fora i inne części internetów związane z tą tematyką i jakoś nic mi nie podchodzi. Myślę, że wśród naszych użytkowników prędzej znajdę kogoś kto myśli w podobny sposób do mnie i ma ten temat za sobą i może podsunie jakiś pomysł. Chodziłem trochę po sklepach meblarskich typu ikea itd. ale jakoś trudno mi dogodzić. Żona chce nowoczesne białe meble, a ja za to kierowałbym się w kierunku troszkę bardziej stylowego, może trochę rustykalnego wnętrza.

    Może na forum znajdą się osoby które mają te problemy za sobą

  2. #2
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Będzie ciężko pogodzić rustykalne wnętrze i nowoczesne białe meble, ale jest to do ogarnięcia.
    Szukasz pewnie konkretnych firm i rozwiązań, a może lepiej najpierw poszukać ciekawych realizacji takiego połączenia dwóch stylów, bo dobór mebli to jak dobór ubrań, możesz się ubierać w jednej marce, ale tylko połączenie kilku oddzielnych elementów da unikalny i satysfakcjonujący efekt.

    Za design cenię sobie BoConcept, mają świetne meble. Tylko drogie...

    Pomyśl też nad tym czy moe warto zatrudnić kogoś kto się zna na urządzaniu wnętrza skoro jest problem z podpasowaniem Chociaż wydaje mi się, że w dobie globalizacji jesteśmy w stanie przystroić sobie wnętrze w każdym możliwym stylu jaki istnieje na świecie, także na różnorodność nie można narzekać, a może właśnie ona jest problemem?

  3. #3
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Forum Audi TT jak sama nazwa wskazuje jest poświęcone motoryzacji i wszystkim co związane z tym modelem, jest też temat wolny, ale bez przesady, bo za chwilę będziemy dyskutować o pampersach itp. po za tym jeżeli kolega Ekos ma coś wspólnego z TT to zapraszam do odpowiedniego działu, napisania czegoś o sobie i o aucie, albo skorzystania z porad na mebelkipl. lub coś w tym stylu, jeżeli istnieje, a pewnie w sieci tego nie brakuje.
    Póki co temat zamykam, jeżeli kolega zachowa się jak wyżej napisałem odblokuje.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 06-02-2015 o 18:22
    Znowu TT znowu Cabriolet

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •