Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Wątek: Alan TT MK2 TDI Quattro

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #15

    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Kobyla Góra
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czarny met
    Posty
    14
    Auto w zasadzie w 100% ogarnięte mechanicznie. Wymienione wszystkie oleje, filtry, tarcze przód + tył, klocki przód + tył, nowe osłony tarcz tył, pomalowane zaciski, nowe felgi, nowe opony, pomalowane drzwi i zderzaki, zderzaki zamontowane na aucie, ogarnięte rdza pod fabrycznym wygłuszeniem w drzwiach pasażera.
    Mam tylko problem z hamulcami, ponieważ podczas hamowania ściąga mi auto na prawo. W tej chwili TTka stoi w zakładzie CAR Audio, który zakłada mi sprzęt, więc nie jestem w stanie sprawdzić co się dzieje. Pierwsze co jadę na rolki, sprawdzić czy hamulce równo biorą, potem ocena tulei i ewentualna zbieżność, myślę że temat ogarnę w piątek jak odbiorę auto. Dodatkowo prawy przód coś delikatnie popiskuje podczas hamowania, co mnie niepokoi bo wszystko było wyczyszczone na lustro i odpowiednio nasmarowane.

    Miałem problem z moimi lampami i postanowiłem wysłać je do regeneracji. Problem polegał na tym, że lampy były mega zasyfione (wybuchły żarówki od postojówek) i świeciły dramatycznie, dodatkowo nie działało poziomowanie w jednej lampie (wyłamany uchwyt soczewki). Przy okazji rozbiórki lamp, wleciał pasek LED z funkcją DLR i kierunkowskazu. Link do zdjęć firmy, która wykonywała regeneracje: http://hidretrofit.pl/2015/02/09/audi-tt/

    Postanowiłem również zadbać o nagłośnienie Audi, zacząłem od wygłuszenia drzwi matami STP, później chciałem wymienić głośniki z przodu i dołożyć piecyk. Problem powstał, gdy chciałem to zrobić same. Po pierwsze brak wiedzy (choć z pomocą przyszedł asikson, dzięki), po drugie brak wyjść RCA w RNS-E, po trzecie brak czasu. Znalazłem firmę, która takie wyjścia wyprowadza, ale również zajmuję się instalacjami CAR Audio. Po krótkiej rozmowie i ocenie wygłuszenia które zdążyłem już wykonać, wynegocjowałem bardzo dobra ofertę (tak przynajmniej mi się wydaję) i zleciłem montaż profesjonalnie firmie. Stanęło na zestawie przód, piecyk + woofer pod podłogę bagażnika, instalacja ma być nie widoczna. Poniżej parę fotek z moich prac nad hamulcami, wygłuszenie oraz spy foto z pierwszego dnia prac firmy nad audio.

    Rdza w drzwiach, pod wygłuszeniem. Przez źle zamontowaną klamkę, a dokładniej brak uszczelki pod nią, dostawała się woda i zrobiła taką bubę. Papie ścierny, 3 warstwy Brunoxa i mam nadzieje że temat załatwiony.


    Drzwi częściowo wygłuszone własnoręcznie:





    Zaciski wyczyszczone, czekają na farbę. Piasty wyczyszczone, czekają na tarcze . Na zaciski poszedł sprawdzony Foliatec, a tarcze i klocki to Niemiecki Zimmerman





    Tył z nowymi osłonami tarcz, wyczyszczonymi piastami i nowymi śrubami do jarzm.



    Tył i przód złożony (zapomniałem o fotce przed założeniem kół z przodu)




    I jakieś tam jedno się znalazło od frontu, z nowym zderzakiem. Tak wiem, brakuje mi zaślepek za kratami. Jutro odbieram z ASO.


    Spy foto z montażu audio:





    Ostatnio edytowane przez Alan_Pol ; 18-02-2015 o 22:53

Podobne wątki

  1. Alan TT
    Przez alan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2017, 10:23
  2. Audi Q7 4.2 quattro vs. TT 1.8T quattro
    Przez przemeks w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-01-2016, 19:52
  3. Audi TT 225KM Quattro 2000 VS Audi RS3 340KM Quattro 2011
    Przez TTyoung w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 23:37
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2012, 16:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •